• Головна
  • В Маріуполі окупанти відбирають дітей у тих, хто не пройшов фільтрацію, та віддають на всиновлення в росії, - ВІДЕО
12:39, 12 грудня 2022 р.
Надійне джерело

В Маріуполі окупанти відбирають дітей у тих, хто не пройшов фільтрацію, та віддають на всиновлення в росії, - ВІДЕО

В Маріуполі окупанти відбирають дітей у тих, хто не пройшов фільтрацію, та віддають на всиновлення в росії, - ВІДЕО

Російські окупанти відбирають дітей у батьків, які не пройшли фільтрацію, і віддають на всиновлення в російську федерацію. Один з таких хлопчиків зараз мешкає в обласній лікарні.

Відео з хлопчиком, у якого батьки виявились «неблагонадійними», виклала колаборантка Малай (Біляк) Олена Анатоліївна. Місце реєстрації  - селище Павлопіль. Вона прямо на камеру питає дитину, яка ще навіть не вміє розмовляти: «ти ж хочеш нових батьків, так?» І не вбачає в цьому нічого поганого.

Як повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, «одна з причин виникнення великої кількості дітей без батьків під час окупації Маріуполя та Маріупольського району - розлучення з неблагонадійними батьками. Фактично, в батьків, яких за результатом фільтраційних заходів визнано неблагонадійними та заарештовано окупантами, дітей відбирають. У підсумку вони потрапляють на росію за сприяння людожерки Львової-Беловой та розсортировуються по прийомних сім’ях». 

Хлопчик Василій, якого окупанти відібрали в батьків, поки просто мешкає в лікарні, але за інформацію від лікарів – документи на його всиновлення в росію вже готуються. 

Ця історія, яка відбувається зараз в Маріуполі, - не поодинока. Видання The  Associated Press провело власне розслідування і викрило схему, за якою дітей відбирають у українських батьків, а також у прийомних батьків в окупації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Москва краде дітей в Маріуполі і перетворює їх на росіян. Розслідування The Associated Press

Історія, про яку розповіло американське видання, мала щасливий кінець. Проте не всі історії про фактичне викрадення українських дітей закінчуються хеппі ендом. Лише 103 дитини вдалося повернути Україні до дому станом на листопад. 

Людина, яка очолює крадіжку українських дітей, росіянка Марія Львова-Бєлова заявила, що в Росії перебувають понад 1000 дітей з України. Більша частина з них – це діти з Маріуполя.

Дітям розповідають, що вони не потрібні своїм батькам, своїй країні. Приблизно так, як говорить колаборантка Олена Малай, яка доводить маленькому хлопчику, що йому потрібні нові батьки, бо «старі» виявились недостатньо хорошими. 

Нагадаємо, що згідно до Женевської конвенції, яку ратифікувала і росія, вивезення дітей з території, до якої чиниться акт агресії, кваліфікується як військовий злочин.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, попри все. Бо це свято дає надію на краще майбутнє
25,9%
Так, буду, заради дітей. В іншому випадку не святкував (-ла) би.
14,1%
Ще не знаю. Настрій не святковий. Обговорюємо з родиною.
16,3%
Не визначився (-лась). Нема з ким святкувати. Але ж треба далі жити...
7,6%
Ні. Цього року не святкуватиму. Дочекаюсь перемоги
26,9%
Мабуть, вже ніколи не буде в моєму житті місця для свята
9,3%
#Маріуполь #всиновлення #кража дітей
live comments feed...