• Головна
  • Спецодяг CENTER: акцент на безпеку та комфорт
Новини компаній
12:24, 7 грудня 2022 р.

Спецодяг CENTER: акцент на безпеку та комфорт

Новини компаній

Українські компанії бачать розвиток спецодягу у фокусі мультифункціональності. Робочий одяг може виглядати як повсякденний, мати максимальний захист і застосовуватися на індустріальних підприємствах. Секрет у використанні професійних тканин, цікавого дизайну, що поєднує в собі комфорт та захисні функції, а також відмінну якість матеріалів.

Не останню роль у процесі виготовлення унікальних колекцій спецівки відіграє професіоналізм виробника. Підприємство «ПромЗІЗ-Спецодяг» торгової марки ПромЗІЗтм понад 28 років пропонує промисловому сектору надійний робочий одяг як Преміум-класу, так і бюджетні розробки. В асортименті компанії захисні костюми для економних клієнтів та дорогі робочі комплекти з високим ресурсом та тривалим терміном експлуатації.

Колекція спецодягу CENTER: унікальні характеристики

Підприємство «ПромЗІЗ-Спецодяг» не перший рік розвиває лінійку спецівки бренду CENTER і позиціонує її як високоякісну, виготовлену з матеріалів із високими показниками захисних властивостей. І це зрозуміло, що спецодяг в Україні виходить на нові рівні розвитку. При виготовленні колекцій ми застосовуємо:

• мембранні тканини із водонепроникністю;

• стрейчові матеріали;

• сучасні суміші масловодонепроникні полотна.

Трендом останніх років є принцип багатошаровості у зимовому спецодязі, коли працівник вибирає кілька предметів гардеробу для утеплення. Мембранні тканини допомагають максимально утеплити одяг, перешкоджають проникненню холоду в простір під одежу. Куртка-ветровка з них може використовуватися цілий рік: у літній період – як дощовик, у міжсезоння з флісовою курткою, термобілизною.

Інноваційний мембранний матеріал має вибіркову проникність – пропускає випаровування людини, але є бар'єром для проникнення води та вітру. Мембрана є тонким шаром полімеру, і в силу своєї вразливості, вбудовується у внутрішній шар полотна. В результаті, захисні властивості цих тканин більш конкурентні в порівнянні з іншими водовідштовхувальними матеріалами.

Тканини з мембранним покриттям, як правило, використовуються для виробництва зимового робочого одягу. При проведенні будівельних та монтажних робіт на відкритому повітрі утеплений спецодяг зберігає оптимальний тепловий баланс, не сковує активних рухів. У такій спецівці працівник не перегрівається та не замерзає. Зимові куртки бренду CENTER максимально виконують покладені на них функції. Утеплений спецодяг ми пропонуємо:

1. Водіям.

2. Фахівцям у будівельній сфері.

3. Професіоналам нафтогазового комплексу.

4. Працівникам комунальних господарств.

5. Дорожнім робітникам.

У пріоритеті комфорт та безпека

Останнім часом у секторі робочого одягу активно використовуються стрейчеві тканини. Спецодяг стає все більш комфортним і «домашнім». Стрейчеві волокна добре тягнуться. Спецівка не сковує рухів, що позитивно впливає на рівень якості виконуваних робіт. Як правило, не весь костюм виконується із стрейчевого матеріалу. Швейники використовують вставки в місця, особливо схильні до навантажень: між кроковими швами, в пахвових западинах.

Виробнича компанія ПромЗІЗтм постійно відстежує нові тенденції розвитку ринку ЗІЗ. Пропонує спецодяг, що кидає виклик, есе нову естетику, щоб повністю задовольнити запити промислових підприємств у сфері безпеки праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...