• Головна
  • Як Сергій Орлеанський заробляє на "любові до росії"
10:00, 25 листопада 2022 р.

Як Сергій Орлеанський заробляє на "любові до росії"

Головний лікар Маріупольського кардіологічного центру Сергій Орлеанський, який пішов на співпрацю з окупантами і зрадив своїй країні, заробляє на "любові до росії".

Орлеанський  багато років він очолює Лікарню швидкої медичної допомоги в Маріуполі. Лікарня, як і більшість лікувальних закладів міста, багато років була у депресивному стані. Але останні 8 років місцева влада вклала чимало грошей у розвиток медичних закладів. Лікарня швидкої допомоги потрапила в перелік тих закладів, які були повністю модернизовані. Міська влада закупила нове сучасне обладнання, зробила дуже якісний ремонт і на базі лікарні відкрила новий і сучасний кардіоцентр.

Як Сергій Орлеанський заробляє на "любові до росії", фото-1

В Маріуполі почали робити надскладні операції на серці. Найбільш поширена операція - стентування. В Маріуполі стенти безкоштовно надавались державою в рамках програми медичних гарантій. Тож такі операції для пацієнтів проводились БЕЗКОШТОВНО. Зараз Сергій Орлеанський бере з людей 250 тисяч російських рублів за проведення операції.

Як Сергій Орлеанський заробляє на "любові до росії", фото-2

Орлеанський засвітився на багатьох відео, де зізнається в любові до росії і дискредитує дії української армії. Проте виявляється, ця "любов" має фінансове підґрунтя.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...