• Головна
  • Сергій Орлеанський пішов на співпрацю з ворогом і почав з дискредитації Збройних Сил України, - ВІДЕО
14:44, 4 квітня 2022 р.

Сергій Орлеанський пішов на співпрацю з ворогом і почав з дискредитації Збройних Сил України, - ВІДЕО

Сергій Орлеанський відомий в Маріуполі лікар-кардіолог. Вже багато років він очолює Лікарню швидкої медичної допомоги в Маріуполі.

Лікарня, як і більшість лікувальних закладів міста, багато років була у депресивному стані. Але останні 8 років місцева влада вклала чимало грошей у розвиток медичних закладів. Лікарня швидкої допомоги потрапила в перелік тих закладів, які були повністю модернизовані. Міська влада закупила нове сучасне обладнання, зробила дуже якісний ремонт і на базі лікарні відкрила новий і сучасний кардіоцентр.

В Маріуполі почали робити надскладні операції на серці. І лікар-кардіолог Сергій Орлеанський був щасливий, бо отримав можливість працювати так, як він завжди мріяв.

Сергій Орлеанський пішов на співпрацю з ворогом і почав з дискредитації Збройних Сил України, - ВІДЕО, фото-1

Особлива гордість лікарні – сучасний ангіограф, який дозволяв проводити спеціальне рентгенологічного дослідження кровоносних судин різних органів. Дуже дорогий, але дуже ефективний апарат.

Коли прийшла війна, в маріупольському кардіоцентрі почали лікувати не інфаркти, а мінно-вибухові поранення. Сюди везли поранених звідусіль. Тим більше, що поруч знаходиться станція швидкої допомоги. Більшість поранених  - це було цивільне населення, але частина  - поранені військові.

В середині березня лікарня швидкої допомоги разом з кардіоцентром була захоплена ворогом. Російські солдати поставили у дворі лікарні танки і почали розстрілювати площу Кірова та будинки навколо.

А ще через короткий час на пропагандистських каналах з’являється відеосюжет, на якому головний лікар Лікарні швидкої допомоги Сергій Орлеанський вже не любить Україну, вже не дякує їй за можливість працювати в сучасних умовах на сучасному обладнанні. Він розповідає про нацистів, які обстрілювали будинки мирних мешканців і взагалі робили всяку гидоту з лікарнею.

Від редакції 0629: можливо, лікар пішов на таке приниження і зраду через те, що хотів будь якою ціною залишатися працювати в Маріуполі і лікувати людей. Можливо. Але навряд чи в Маріуполі найближчі роки у нього будуть пацієнти, і його безцінний ангіограф буде задіяний – без світла, води і тепла. Бо навіть росія розуміє, що життя в місті не буде, тому вивозить маріупольців на територію рф.

Проте зрада залишається зрадою. Відповідальність за колабораціонізм – від 8 до 15 років, або пожиттєве ув’язнення.

Відео – з відкритих джерел.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...