• Головна
  • Пустеля навколо Маріупольського драмтеатру. Щось відбувається за високим парканом, - ВІДЕО
15:55, 8 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Пустеля навколо Маріупольського драмтеатру. Щось відбувається за високим парканом, - ВІДЕО

Пустеля навколо Маріупольського драмтеатру. Щось відбувається за високим парканом, - ВІДЕО

16 березня 2022 року російська армія скинула надпотужну авіаційну бомбу на приміщення драматичного театру в Маріуполі. Близько 300 чоловік загинули. Після окупації російська армія потайки вивозила тіла загиблих. А потім почала заливати бетоном кістки людей.

Але інформація про це стала ширитися соціальними мережами. Працівники російських будівельних компаній, які там працювали, стали писати в чатах, що не можуть далі працювати через трупний сморід.

І ось після витоків інформації російська окупаційна адміністрація вирішила закрити від очей людських все, що відбувається на руїнах театру. І тепер тільки через невеличкий отвір з правого крила будівлі можна побачити, шо там працює якась будівельна техніка та снують люди. Що саме вони роблять – вже не роздивитись.

Зараз театр та Театральна площа за ним перетворились на спустошену територію. Це пустеля, де взагалі не буває людей, тільки випадкові перехожі.

Люди стараються оминати цю територію. І тільки російські актори, що зрідка навідуються в Маріуполь, вважають за потрібне прийти в театр, пролізти через загороджувальний банер, щоб зіграти на скрипочці на кістках загиблих. Якесь дике знущання над смертю. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #театр
live comments feed...