• Головна
  • Грамота та обігрівач. Як окупаційна влада відзначила маріупольських вчителів-колаборантів, - ФОТО
18:10, 6 жовтня 2022 р.

Грамота та обігрівач. Як окупаційна влада відзначила маріупольських вчителів-колаборантів, - ФОТО

Вчора, 5 жовтня, в Маріуполі з нагоди Дня вчителя  зрадники Евген Хармишев та Вікторія Калачова відзначили 20 педагогів-колаборантів.

За співпрацю з російською окупаційною владою їм подарували грамоту та обігрівач-конвектор. 

Імена шістьох з них вже відомі. Їх назвав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Він також зазначив, що обігрівачи, котрі подарували вчителям, напередодні у кількості 5 тисяч завезли до Маріуполя окупанти.

"Мали б вже роздавати людям, але поки гауляйтери не напрацювали чергову схему “як привласнити”, - зазначив Андрющенко.

Ось імена та прізвища колаборантів:

Мирошниченко Євгенія  Миколаївна - мешкає в селі Комишувате, працювала в фірмі "Олімп-агро" в селі Демянівка, з вересня 2022 року працює директором Комишуватської школи.

Червона Тетяна Валентинівна  директор школи в с.Приазовське до окупації. Відкрила навчання під окупацією, набрала «колектив». Вже їздила в рф на курси для вчителів. 

Гальчун Зоя Олександрівна, вчителька початкових класів с.Приазовське, пройшла переатестацію в росії. Допомогла Червоної Т.В. в пошуку та агітації вчителів. 

Петровська Наталья Викторівна. До окупації викладачка в технічному ліцеї, зараз працює вчителем історії окупації. 

Рабчевська Ірина Анатоліївна, до окупації учителя початкових класів ЗОШ 34 Кальміуського району - тепер передовик промивки мізків першокласникам.

Кузнецова Ірина  Працювала в гімназії 2, потім в ЗОШ 33 учителем зарубіжної літератури. Зараз в окупації учитель російської мови в ЗОШ 53.

Нагадаємо, що дії тих педагогів, які свідомо та добровільно погодилися співпрацювати з окупаційною владою і викладати за їхніми освітніми програмами, підпадають під статтю про колаборацію (ст. 111-1 КК України).

Читайте також: Маріупольські вчителі-колаборанти перелякались контрнаступу ЗСУ і попросили зустрічі з Іващенко, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
Останні новини
live comments feed...