• Головна
  • В Маріуполі окупанти запустили новий телеканал. Що про нього відомо, і хто ті зрадники, що будуть там працювати, - ФОТО, ВІДЕО
Колаборанти
15:00, 6 вересня 2022 р.
Надійне джерело

В Маріуполі окупанти запустили новий телеканал. Що про нього відомо, і хто ті зрадники, що будуть там працювати, - ФОТО, ВІДЕО

Колаборанти

Окупаційна адміністрація Маріуполя запустила новий місцевий телеканал – «Мариуполь 24».

Робота над запуском нового каналу розпочалась в місті ще в травні. Керувати каналом мав колаборант Андрій Кіор. Це маріупольський журналіст, який певний час працював в газеті, на телебаченні, був президентом телеканалу МТВ в Маріуполі.

Він став автором  назви для телеканалу, який мав би з’явитись, - «Новий Маріуполь». Соцмережі каналу з’явились раніше за сам канал. Але сталося непередбачуване. В Маріуполь прийшли донецькі. «Перший республіканський телеканал» перехопив ініціативу у любителів руського миру в Маріуполі.

Маріупольців відсторонили від керівництва.

Тож Андрій Кіор почав, які в старі українські часи, облаштовувати власну студію у себе дома, на дачі.

А створювати місцевий пропагандистській телеканал взялися «фахівці» з Донецька та Санкт-Петербургу.

4 серпня  генеральний директор телеканалу «Санкт-Петербург» Олександр Малькевич та керівник «Першого республіканського телеканалу» «ДНР» Сергій Пеляніцин підписали угоду про співпрацю.

В Маріуполі окупанти запустили новий телеканал. Що про нього відомо, і хто ті зрадники, що будуть там працювати, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

В Маріуполь прибув десант російських журналістів, які і почали створювати студію, мережу, забезпечувати технічні можливості ефіру.

Ну а ту техніку, яку Кіор і компанія журналістів-колаборантів (про них ми писали тут, читайте за посиланням) збирали по квартирах людей, що залишили Маріуполь, а потім хизувались, як змогли без грошей зібрати необхідне обладнання, керівник прес-служби гауляйтера Маріуполя Андрій Кіор відвіз до дому. 

Новий же канал отримав назву лаконічну, але не оригінальну – «Маріуполь 24».

В Маріуполі окупанти запустили новий телеканал. Що про нього відомо, і хто ті зрадники, що будуть там працювати, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Вже вийшли перші випуски новин від так би мовити журналістів. Завдяки цьому каналу ми дізнались нові прізвища колаборантів-журналістів в доданок до тих, про які ми вже знали.

На бік окупантів пристав відомий в Маріуполі спортивний оглядач Олександр Капустян.

Капустян прийшов у журналістику вже немолодим. До того він працював на заводі «Азовмаш», захоплювався спортом, грав у футбол за заводську команду. Коли на підприємстві почались проблеми, вирішив перекваліфікуватись. І 22 роки пропрацював спортивним кореспондентом на МТВ.

В Маріуполі окупанти запустили новий телеканал. Що про нього відомо, і хто ті зрадники, що будуть там працювати, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

В 2013 році колектив телеканалу висував його на звання «Маріуполець року». Нахвалювали видатні спроможності журналіста. 

До речі, сюжет про колегу зробив ще один колаборант, Олександр Бузулук, який теж знаходиться в Маріуполі і співпрацює з росіянами.

Зганьбив, одним словом Олександр Капустян і своє майбутнє, і свою репутацію.

А ось ця дівчинка ще не встигла заробити собі репутацію, а вже  зганьбилась, на самому старті кар’єри. Ксенія Місюревич є студенткою факультету журналістики МДУ. Почала працювати на телеканалі ще під час навчання. Подавала надії, кажуть колеги. Мовляв, дівчинка – талановита, але її погляди ніколи не були демократичними. 

В Маріуполі окупанти запустили новий телеканал. Що про нього відомо, і хто ті зрадники, що будуть там працювати, - ФОТО, ВІДЕО, фото-4

Тепер вона зраджує свої державі і безумовно, отримає вирок суду, навіть якщо втече за кордон, в таку улюблену росію. Сподіваємось, у керівництва МДУ вистачить розуму не видавати зрадниці диплом про українську освіту.

Дякуємо російським окупантам за їхню роботу. Завдяки ним ми дізнаємось прізвища зрадників, фіксуємо, а правоохоронні органи на підставі наших публікації роблять певні правові дії.

Впевнені, що цей випуск про зрадників не останній. Тож слідкуйте за публікаціями.

Читайте також: Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...