• Головна
  • США вимагають від росії припинити фільтрацію та насильницьку депортацію українців
08:26, 26 серпня 2022 р.
Надійне джерело

США вимагають від росії припинити фільтрацію та насильницьку депортацію українців

Програма спостереження за конфліктами, яка підтримується Державним департаментом США, опублікувала звіт, який містить докази здійснених Росією операцій фільтрації в Україні та примусових депортацій з України. 

У цьому звіті відображено систему фільтраційних об’єктів та процесів, що використовуються росією й об’єднаними з росією силами для перевірки українського цивільного населення, колишніх учасників бойових дій (включаючи потенційних військовополонених) та інших людей, присутніх у Донецькій області, починаючи з березня 2022 року. "Фільтрація" визначається в контексті цього звіту як багатоетапна система, яку Росія та її маріонетки розгорнули на території, яку зараз займають у межах України, для реєстрації, допиту й, у деяких випадках, безстрокового затримання людей на цих територіях. У звіті задокументовано, що лише на Донеччині є 21 об'єкт, пов'язаний із фільтрацією.

США вимагають від росії припинити фільтрацію та насильницьку депортацію українців, фото-1

"Незаконна передача та депортація осіб, які перебувають під захистом, є серйозним порушенням Четвертої Женевської конвенції про захист цивільного населення та є військовим злочином. 

Ми знову закликаємо росію негайно припинити свої фільтраційні операції та примусові депортації та надати стороннім незалежним спостерігачам доступ до визначених об’єктів і зон переміщення примусової депортації в межах підконтрольних росії територій України та всередині самої росії", - їдеться у заяві Державного департамента США

США вимагають від росії припинити фільтрацію та насильницьку депортацію українців, фото-2

"Президент путін і його уряд не зможуть безкарно займатися цими постійними зловживаннями. Відповідальність необхідна, і Сполучені Штати та наші партнери не мовчати. Народ України заслуговує на справедливість, і Сполучені Штати залишатимуться єдиними з ним стільки, скільки потрібно."-, підкреслено у заяві. 

Читайте також:Немає підтримки місцевого населення. У Маріуполі окупанти не можуть визначитися з датою "референдуму", - ГУР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь. Фільтрація #США
live comments feed...