• Головна
  • Знаменитий Маріупольський міський ліцей відновив роботу в Києві
16:52, 10 серпня 2022 р.

Знаменитий Маріупольський міський ліцей відновив роботу в Києві


У Києві, в Пущі-Водиці,  відновлює роботу Маріупольський міський ліцей.

Це перша маріупольська школа, яка вирішила відновити повноцінну роботу за межами Маріуполя, оф-лайн.

Маріупольський міський ліцей був не тільки одним з найкращих учбових закладів Маріуполя. Він входив до складу 200 найкращих  шкіл України. Сильний педагогічний колектив, талановиті діти, які вступали до найкращих вузів України та Європи – все це про міський ліцей.

В рейтингу маріупольських шкіл третього рівня (це був редакційний рейтинг, складений колективом 0629 на основі аналізу даних результатів роботи закладів освіти; рейтинг також враховував стан інфраструктури, рівень шкільного оснащення) ліцей обійняв друге місце.

Ось чому новина про те, що ліцей відновлює роботу, важлива для маріупольців.

Як розповіла 0629 заступниця директору ліцею Ірина Цинкуш, працівники ліцею почали евакуюватись з міста, як і більша частина маріупольців, з середини березня. На початок квітня більша частина вчителів виїхала з окупованого Маріуполя.

Вже 6 квітня школа відновила роботу в он-лайн режимі. Причому брали до навчання не тільки своїх ліцеїстів, а дітей з інших шкіл, які не змогли відновити роботу.

Під час спілкування з учнями спочатку виникла ідея онлайн школи.

«Ми почали обговорювати цю ідею з міською владою і неочікувано отримали пропозицію, а чи не відновити нам повноцінну роботу закладу. В департаменті освіти допомогли нам знайти приміщення. Це чудове місце в Пущі-Водиці під Києвом. Київська міська адміністрація допомагає нам зробити ремонт. Він незначний, косметичний. В приміщенні раніше був розташований дитячий інтернат. Воно в хорошому стані. А маріупольський муніципалітет допоміг знайти спонсорів, які придбали необхідне обладнання, комп’ютери, іншу техніку. Тож 1 вересня ми розпочнемо роботу», - розповіла Ірина Цинкуш.

Знаменитий Маріупольський міський ліцей відновив роботу в Києві, фото-1

Школа змогла зберегти найцінніше – висококласний педагогічний колектив. На жаль, не всі вчителі зможуть повернутись до роботи з 1 вересня, бо частина викладачів виїхала за кордон. Але з 33 викладачів 15 – це педагоги саме маріупольського ліцею. Залучають до роботи і фахівців з інших шкіл Маріуполя, хто зможе приїхати до Києва.

Є одна річ, яка буде відрізняти маріупольський ліцей у релокації – це спальні місця. На третьому поверсі є спальний відсік, де зможуть комфортно жити 110 ліцеїстів. Це дуже важлива річ для вимушених переселенців. Не всі родини зможуть переїхати до Києва, але майже кожна родина зможе направити свою дитину на навчання, щоб вона там і освіту здобувала, і жила (нагадаємо, що ліцей  - це заклад третього рівня, навчає дітей з 8 по 11 класи).

В ліцеї буде забезпечено харчування, скоріш за все, безкоштовне. І головне – там є надійне бомбосховище.

Тож, якщо ви хочете отримати якісну освіту – подавайте заявку. Заяви приймаються не тільки від маріупольців, а і від усіх бажаючих. Ліцей дійсно вартий того, щоб там навчатись. 

Заявку можна заповнити, якщо перейти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4uaHxkXEzaqJMCsHEjVaQe_nnhsVw1Q-EyLmHfyZUCm10zQ/viewform

Адреса ліцею: Пуща-Водиця, Оболонський район м. Києва, вул. Миколи Юнкерова, 55. 

Ви також можете слідкувати за новинами ліцею на Телеграм-каналі ✅ 

Знаменитий Маріупольський міський ліцей відновив роботу в Києві, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь

ТОП новини
10 років та 73 дні війни. Все, що відбувається в країні, - онлайн
"20 днів у Маріуполі" вирізали із скороченої версії кінопремії "Оскар". Суспільне на знак протесту відмовилося її показувати
Мати загиблого героя, маріупольця Олександра Коняхіна, просить підтримати петицію про присвоєння звання Героя України
Окупанти їх бояться і вважають потенційними терористами. Як в Росії “перевиховують” депортованих українських дітей, - розслідування
live comments feed...