• Головна
  • Ринок – як космос. Що сталося з «Юмовілою», та чому «Космос» перетворився на найбільший ринок Центрального району Маріуполя, - ФОТО, ВІДЕО
17:16, 1 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Ринок – як космос. Що сталося з «Юмовілою», та чому «Космос» перетворився на найбільший ринок Центрального району Маріуполя, - ФОТО, ВІДЕО

Ринок – як космос. Що сталося з «Юмовілою», та чому «Космос» перетворився на найбільший ринок Центрального району Маріуполя, - ФОТО, ВІДЕО

Ринки в Маріуполі стали єдиною ознакою того, що в місті ще є якась економіка. Як тільки росіяни повністю захопили місто, люди почали виходити з підвалів та торгувати, хто чим може, бо це стало єдиним реальним способом заробити гроші.

Але з ринками сталася біда. Центральний ринок Маріуполя був зруйнований в період з 1 по 5 березня (ми писали про це тут). Повністю розбомбили росіяни і ринок «Юмовіла» на 17 мікрорайоні.

Цей ринок, на відміну від інших, не мав кінцевого бенефіціара (тобто отримувача прибутку). Ним володіли 10 чоловік, і кожен з них мав приблизно рівну долю акцій підприємства.

Прізвища засновників ринку, згідно з даними Youcontrol:

Юрій БУРЖИНСЬКИЙ, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Дмитро БУРЖИНСЬКИЙ, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Ірина ТАРАМАН, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Ігор ТАРАМАН, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Наталя ГОЛІКОВА, розмір внеску до статутного фонду: 150,00 грн, частка (%): 3,5006%

Ольга РОСТОВСЬКА , розмір внеску до статутного фонду: 827,00 грн, частка (%): 19,2999%

Маня ЗИКОВА, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Олег ЗИКОВ, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Ганна ГРИБ, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Валерій ГРИБ, розмір внеску до статутного фонду: 413,50 грн, частка (%): 9,6499%

Всі ці люди втратили свій бізнес, а разом з ними, - більше тисячі підприємців, які працювали, сплачували податки і взагалі-то жили нормальним життям.

Ринок – як космос. Що сталося з «Юмовілою», та чому «Космос» перетворився на найбільший ринок Центрального району Маріуполя, - ФОТО, ВІДЕО, фото-6

Перша криза вдарила по «Юмовілі» 2020 року, під час першої хвилі коронавірусу. Ринок зачинили через невідповідність до санітарних вимог. Але тоді «Юмовіла» змогла навести лад і на своїй території, і зі своїми арендаторами, тож цей ринок був одним з перших, хто виконав усі умови муніципалітету і санітарних лікарів, все почистив і пофарбував, провів воду на ринок і відчинив свої двері.

І ось тепер російська армія цей ринок зачинила  вже на завжди. Бо тут не залишилось жодного вцілілого прилавку.

Тому ринок «Космос», який має тісний зв’язок в кримінальним авторитетом Петром Івановим, що забезпечував вплив росії на території Маріуполя, а зараз контролює процеси розподілу російських грошей, і став основним ринком. Просто диво якесь, що саме цей ринок не потрапив під обстріли. Хтось, мабуть, його оберігав.

І ось тепер торгівля на «Космосі» простягнулась від колишнього магазину «Лайм» аж до стоматології  (це майже до кільця біля ПортСіті).

Люди торгують своїм, що зберіглось, торгують краденим, торгують городиною з подвір’я. І це реальний заробіток, на відміну від більшості інших пропозицій від окупантської влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...