• Головна
  • Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя
16:19, 9 червня 2022 р.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя

В Маріуполі залишаються декілька журналістів які з різних причин не змогли, або не захотіли залишити місто. Деякі з них не хочуть співпрацювати з окупаційною, деякі стали активними посібниками агресора добровільно, ну а декого просто вмовили пристати до пропозиції. 

Як вже писав 0629, очолив роботу медіа в Маріуполі екс-журналіст Андрій Кіор. Ми пишемо «екс», тому що в той час, коли він зрадив свою країну і обійняв посаду в окупаційній владі, він не тільки заробив собі кримінальний строк, а ще і втратив звання журналіста.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-1

Зараз Андрій Кіор очолює пресцентр окупаційної адміністрації, також заявив про початок роботи телеканала «Новий Маріуполь». Назву, правда, поцупив у Марічки Подибайло, керівниці громадської організації «Новий Маріуполь», яка боролась з «руською весною», починаючи з 2014 року. Але крадіжки для росіян – це норма, тому не дивуємось.

Відомо, що Андрій Кіор останніми днями проводить зустрічі з тими журналістами, хто ще залишається в Маріуполі, і не тільки з журналістами, а взагалі з творчими людьми, які б могли йому допомогти запустити роботу каналу. Запевняє людей, що росія прийшла в Маріуполь назавжди і вмовляє на співпрацю.

Серед тих, хто погодився, - режисер монтажу Ілля Оверчук теж перефарбувався, перевзувся і вже бігає по місту з георгієвською стрічкою на грудях.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-2

Також працює на окупантів оператор «Сигма-ТВ» Віктор Зубенко. Працює, знімає з перших днів окупації.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-3

Микола Лісогор, який, на думку редакції 0629, ніколи журналістом і не був, тим не менш, зараз він в Маріуполі і теж співпрацює з окупантами.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-4

Власне, ця новина не здивувала нікого, бо і в 2014-му Лісогор співпрацював з «ДНР» і навіть називав себе «міністром ЖКХ». Проте після перемоги і звільнення Маріуполя ніякого покарання Лісогор не отримав, а навпаки, став співпрацювати із Службою Безпеки України. Тепер співпрацює з іншими спецслужбами. Абсолютно аморальна людина.

Маріупольська журналістка Ірина Притикіна також долучилась до колаборантів. До війни Ірина багато років працювала в газеті "Приазовський робочий", "Азовський машинобудівник", фрілансеріла на сайті 0629. Останні роки працювала в пресслужбі Маріупольської міської ради. Тепер працює в пресслужбі окупаційної адміністрації.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-5

Олексій Лиманський - ще один колаборант на службі у Кіора. Ми намагалися з'ясувати, де ця особа працювала раніше, і нічого не дізнались. Ситуацію пояснив журналіст Андрій Василенко:

"Олексій Лиманський протягом останніх 20 років із завидною періодичністю намагався стати кореспондентом маріупольських ЗМІ (газет, телеканалів, інтернет-видань). Але ніде надовго не затримувався через професійну непридатність. Знайшов, нарешті, "гідне застосування". Коли Маріуполь повернеться до України, ми обов'язково оцінимо твій "талант" належним чином, Лёша..." - написав колишній редактор Сигма-ТВ.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-6

Долучився до команди колаборантів і редактор Маріупольської служби новин телеканалу МТВ Олександр Бузулук. 

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-7

По інших прізвищах інформація ще перевіряється.

Відомо, що газету «Приазовський робочий» робить в Маріуполі редактор газети «Донецк вечерний» Олександр Дмитрієвський.

Хто впливає на мізки маріупольців та формує свідомість. Колаборанти-журналісти Маріуполя, фото-8

Це дуже радикально-антиукраїнська людина, яка повторює всі основні російськи штампи.

Тепер він це робить і в Маріуполі.

Як повідомила 0629 головна редакторка «Приазовского рабочего» Олена Калайтан, всі працівники газети залишили місто. Але в редакції залишились комп’ютери. Тож все необхідне для того, щоб сфальшувати газету, пана Дмитрієвського міг знайти. 

Окрім газетників, в Маріуполь прибув і донецький десант телевізійників. Наразі відомо, що в місті працюють колишні оператори телеканалу «Футбол».

Ми уважно стежимо за медіажиттям окупованого Маріуполя і будемо інформувати вас, якщо буде надходити нова інформація.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...