• Головна
  • В Маріуполі вбивці влаштують свято на честь дітей. Що окупанти зробили з маріупольськими дітлахами - у цифрах і фактах
10:00, 1 червня 2022 р.

В Маріуполі вбивці влаштують свято на честь дітей. Що окупанти зробили з маріупольськими дітлахами - у цифрах і фактах

В Маріуполі вбивці влаштують свято на честь дітей. Що окупанти зробили з маріупольськими дітлахами  - у цифрах і фактах

Сьогодні в Маріуполі влаштують свято до Дня захисту дітей. Організатори свята – люди, які вбили сотні маріупольських дітей. 

Сьогодні ці злочинці дозволять дітям безкошктовно відвідати зоопарк, зіграти у футбол, а кого навіть вивезуть в море під вітрилом. Але це свято відбудеться не для всіх. Бо напередодні, під час килимових бомбардувань, армія росії вбила декілька сотень дітей в Маріуполі.

Точна кількість загиблих наразі невідома. Ці данні вдасться отримати лише після звільнення Маріуполя і повної ексгумації всіх братерських могил.

Поки що можна встановити можливу кількість загиблих арифметично. 

За даними Маріупольської міської влади, було точно встановлено, що при кількості загиблих в Маріуполі 5000 чоловік, 210 серед них були діти.

Зараз вважається, що від російських бомб та ракет в Маріуполі загинули 22 тисячі людей. Це означає, що серед них більше 900  - це саме діти!

Діти почали отримувати поранення з перших днів війни. Але перша загибель маленької дівчинки стала справжнім шоком для суспільства, для лікарів.

Її доставили із мінно-вибуховим пораненням в обласну клінічну лікарню. Лікарі зробили все, але врятувати дитинку не вдалося. І вони – дорослі, в силу професії досить цинічні люди  - ридали, не могли втриматись.

А потім вже стало не до сліз. Бо поранені діти поступали в лікарню щодня.

Серед загиблих в драматичному театрі були не тільки діти, але і вагітні жінки. Серед загиблих в пологовому будинку була дитина і вагітна жінка. Серед загиблих в музичній школі на Лівобережжі були діти…

Зараз в Маріуполі за оцінками Маріупольської міської влади, в місті залишається близько 12 тисяч дітей. І кожного дня стосовно них держава-окупант скоює злочин.

1.Окупаційна влада не забезпечує безпеку дітей. В місті немає нормального медичного обслуговування. Діти у разі виникнення серйозних хвороб, не мають змоги отримати відповідне лікування.

2.Окупаційна влада піддає дітей ризику захворювань, через те що змушує ходити до школи, до дитячих садочків в умовах повної антисанітарії. Годує дітей без дотримання саннорм. Каналізаційна система в дитячих закладах не працює. Води – немає.

3.Окупаційна влада займається «денацифікацією» українських дітей. Змушує забути все, що дитина вивчала з народження. Змушує вивчати гімн ворожої країни. Паплюжить цінності, насаджує брехливу інформацію щодо рідної країни. Варто пам’ятати, що в Україні виросли вже декілька поколінь дітей, які і гадки не мають, що таке радянський союз. Вони виросли в незалежній Україні, і саме цю країну вони вважали Батьківщиною. Тепер окупанти намагаються впливати на свідомість дітей, і скоюють злочин.

В Маріуполі вбивці влаштують свято на честь дітей. Що окупанти зробили з маріупольськими дітлахами  - у цифрах і фактах, фото-1

Але росіяни скоюють злочин не тільки відносно тих дітей, які залишились в окупації. Вони також скоюють злочин, коли примусово вивозять дітей.

Два дні тому президент росії путін підписав наказ, яким вводить спрощену процедуру всиновлення викрадених українських дітей. За всіма нормами міжнародного права росія не має права це робити без згоди країни, із якої були вивезені діти. Але коли росія зважала на міжнародне право!

За даними  російської сторони, всього з Маріуполя було вивезено більше 5 тисяч дітей!

Омбудсмен Денісова повідомляє, що цих дітей перевчають, змушують розмовляти тільки російською мовою.

Насправді, ця інформаціє підлягає сумніву, тому що діти на сході України і так розмовляють переважно на російські мові. Проте можливо, що рівень знання російської, дійсно, може бути низьким, бо в школах на Сході російська - це давно не основний предмет. Окупанти хочуть примусово цю ситуацію перемінити.

В Маріуполі вбивці влаштують свято на честь дітей. Що окупанти зробили з маріупольськими дітлахами  - у цифрах і фактах, фото-2

З депортованими дітьми працюють посилено, переконують їх, що України не існує, а частину росії просто захопили нацисти.

Колеги-журналісти розповідали історії, коли діти з одного класу, евакуйовані в різні країни (один хлопчик потрапив до Ростова-на-Дону, а інший – в вільну Україну), починали ненавидіти. Діти з Маріуполя, які потрапили в рф, писали образливі повідомлення своїм колишнім друзям в Україну.

Все це – злочини проти дитинства.

Люди, винні у скоєнні цих злочинів, будуть відповідати перед судом. Наша війна закінчиться лише тоді, коли кожна дитина повернеться в країну.

Ну а поки що вони влаштовують свято дітей на костях і крові дітей.

В Маріуполі вбивці влаштують свято на честь дітей. Що окупанти зробили з маріупольськими дітлахами  - у цифрах і фактах, фото-3

В матеріалі використані документальні фото Євгена Малолєткі, Євгена Сосновського та Associated Press

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629. ОБГОВОРЮЙТЕ НОВИНИ В НАШІЙ ГРУПІ В ФЕЙСБУЦІ МАРУПОЛЬ МІСТО-ГЕРОЙ.

Читайте також: Загарбники примусово вивезли з Маріуполя 26 вихованців дитячих будинків та пацієнтів лікувального центру

Кіднепінг. Росія краде дітей в Маріуполі і готується віддавати їх на всиновлення, - ФОТО, ВІДЕО

Денацифікація. Що мав на увазі путін, коли казав про неї, і як денацифікація відбувається в Маріуполі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...