• Головна
  • Не підтримуйте Zло та не ставайте Zрадниками! Директори шкіл звернулися до вчителів, які залишилися у Маріуполі
10:20, 14 травня 2022 р.
Надійне джерело

Не підтримуйте Zло та не ставайте Zрадниками! Директори шкіл звернулися до вчителів, які залишилися у Маріуполі

Директори шкіл Маріуполя підготували звернення до освітян, які не змогли виїхати з обложеного міста. Вчителів просять не співпрацювати з окупантами і не стати поганим прикладом для учнів та їхніх батьків.

"80% освітян, які виїхали з Маріуполя, підтримали цю петицію", - повідомив 0629 один з директорів школи.

Нагадаємо, окупанти оголосили, що відновлюють навчальний процес в Маріуполі. Вони відкрили найбільш вцілілу від обстрілів школу №53.

Директорка ОШ №3 Наталя Топорикова погодилась працювати на росію та стала директором ОШ №53. 

Директором департаменту освіти в Маріуполі став В’ячеслав Мірошниченко, який очолював морський ліцей в Маріуполі до війни. Він викладав українську мову та літературу.

0629 публікує повний текст звернення до педагогів Маріуполя. 

24.02.2022р. російські окупанти відкрито вторглися в нашу мирну країну. Ворог почав вбивати українців і знищувати наші міста. У багатьох була надія, що це ненадовго й ось-ось усе закінчиться…

 Наше місто Маріуполь зруйноване. Окупанти почали встановлювати свої дикунські порядки. Сьогодні фейкова влада намагається намалювати картинку щастя й процвітання в місті, де знищено тисячі людей. Їх вбив "руській мир". Він «звільнив» їх від життя, бо так захотів "новоявлений фюрер".  На жаль, у цю драму вписалися зрадниками ті, хто нещодавно керував школами, навчав і виховував маріупольських дітей. Сьогодні вони почали працювати на ворога. Таких "хероїв" небагато, але достатньо, щоб рашисти відчули підтримку своєї окупації та створили ілюзію нормального освітнього процесу там, де панує Zло. Де причини такої zради? Чому ці люди не пам’ятають, що російські "асвабадители" прийшли їх вбивати, і вони вижили лише чудом? Може, дехто з них думає, що виконує гуманну місію освіти та вважає, що немає значення де, під чиїм керівництвом і на підставі яких цінностей працювати? Порушуючи закони України, ці «педагоги» на додаток стають моральними вбивцями дітей на тимчасово окупованій території. 

Батьки та учні, що залишилися в Маріуполі, беруть дурний приклад з педагогів-колаборантів і записуються до днровських шкіл не розуміючи, що там почнуть виховувати майбутніх "пушиліних", де героями будуть «гіві» з «моторолою». Це жах і повна деградація!  

Маріуполь сьогодні знає весь світ. Маріуполь - це мужність, стійкість, це безстрашні воїни-Азовці, які ціною власного життя виборюють останню надію на вільний і нескорений Маріуполь.

Ми, директори шкіл Маріуполя, є патріотами України й у цей непростий час закликаємо педагогів не йти на співпрацю з ворогом, не підтримувати Zло, не ставайте Zрадниками. Педагог повинен бути носієм Добра та Справедливості - це аксіома, та ніякі спроби прирівняти загальнолюдські цінності з сучасним гулагом в днр не можуть бути виправданими.

Ми віримо в  ПЕРЕМОГУ  України над російським окупантом, бо ми на свої землі та хочемо бути вільними. Ми повернемося, відновимо наші українські школи й відкриємо їх для українських дітей. Ми будемо навчати й виховувати їх на прикладах незламності наших воїнів, на прикладах Героїв-Азовців, волонтерів, простих громадян, котрі своїми добрими справами роблять усе для ПЕРЕМОГИ  над  Zлом! 

      СЛАВА УКРАЇНІ !    ГЕРОЯМ СЛАВА!    

 Читайте також:

Вони потребують ноутбуків і роботи. Як маріупольці допомагають своїм вчителям вижити в умовах війни

Окупанти в Маріуполі відкрили «школу». Як це стало можливим, і хто пішов на співпрацю з ворогом, - ФОТО, ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #директори #звернення
live comments feed...