• Головна
  • У "Азові" упевнені, що армія має змогу прорватися на "Азовсталь"
13:35, 11 травня 2022 р.

У "Азові" упевнені, що армія має змогу прорватися на "Азовсталь"

Представники полку Національної гвардії України "Азов", які захищають Маріуполь, упевнені, що є військовий спосіб деблокувати завод "Азовсталь" і визволити звідти бійців.

Про це в інтерв’ю "Sky News" заявив представник "Азова" Ілля Самойленко, передає "Українська правда".

"Це можливо (зробити) військовим шляхом, і це також можливо політичним шляхом. Ми можемо сказати вам, як це зробити військовим чином, але, звісно, такі операції – це засекречена інформація. 

Більшість людей, які сидять у владних кабінетах в Україні, переважно погано розуміють ситуацію, із нашої точки зору реальність інша", - сказав військовий.

За словами Самойленка, найбільша проблема – це національна безпека. 

Він упевнений, що у випадку катастрофічних наслідків для маріупольського гарнізону будуть катастрофічні наслідки й для всієї України та її людей.

Самойленко додав, що бійці все ж намагаються "каналізувати зусилля для найкращих варіантів та наслідків" у цій ситуації.

Також сьогодні командир 36 бригади морської піхоти Сергій Волинський («Волина») вкотре звернувся із закликом врятувати українських військових з «Азовсталі». 

«Якщо світова цивілізація ще має спільні духовні цінності та ідеали, якщо люди здатні відчувати біль і страждання інших, якщо слова про допомогу змушують діяти, то я закликаю боротися за гарнізон Маріуполь! Я закликаю весь світ, я закликаю кожного допомогти реалізувати процедуру «extraction» для українських військових!» — написав він у Facebook.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що розблокування Маріуполя військовим шляхом зараз неможливе через брак важкого озброєння.

Він також повідомляв, що Росія не дає згоди на жоден із запропонованих Україною варіантів порятунку українських військових у Маріуполі. 

Читайте також: 

Готується другий етап евакуації з "Азовсталі". Будуть вивозити медиків та поранених, - Зеленський

Українські військові розглядають два шляхи деблокади Маріуполя - воєнний та дипломатичний

Процедура еxtraction. Україна намагається вивезти захисників "Азовсталі" на безпечну територію, - НГУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...