• Головна
  • Кляне росіян, а прапор закинула подалі. Що відомо про символ російської пропаганди "бабцю з червоною ганчіркою", - ВІДЕО
18:50, 5 травня 2022 р.

Кляне росіян, а прапор закинула подалі. Що відомо про символ російської пропаганди "бабцю з червоною ганчіркою", - ВІДЕО

Пенсіонерка Анна Іванова, яка вийшла назустріч українським військовим з червоним радянським прапором, закинула його подалі,  коли дізналася про Бучу. Натомість відчуває себе зрадницею.

Про це повідомили у  Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики.

Анна Іванівна пояснює, що вийшла з червоним прапором до, як вона думала, російських військових, щоб вони «не громили Україну». А в країні-агресорі її мотиви перекрутили.

За версією російської пропаганди, жінка «сміливо протистояла націоналістам». Насправді Анна Іванівна розібралась, хто насправді зруйнував її хату, та вдячна українським військовим, які не тільки підтримують її продуктами, але й захистили від гніву пересічних харків'ян

Вона наразі перебуває в одній із міських лікарень Харкова разом із своїм чоловіком. 

Військові закликають не зневажати стареньку. «Тепер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір'я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі», – каже комвзводу з псевдо «Кадет».

Нагадаємо, російська пропаганда створила проросійський образ української жинки. Нібито вона представляє бажання "пересічних українців" возз’єднатися з "братнім народом" як у радянські часи.

У російських містах встановлювали дешеві, тимчасові пам’ятники на її честь, а в одному місті на стіні будинку навіть намалювали мурал.

Пропагандисти стверджували, що бабця мешкає в селі Дмитрівка на Київщині, але невдовзі після звільнення села українськими підрозділами її начебто забрав і вивіз син в Росію. Поширювали чутки, що родичі вивезли її в Барнаул у Сибіру. 

Читайте також:

Пропагандистська істерія Росії. У Маріуполі окупанти встановили пам'ятник "бабці з червоною ганчіркою", - ФОТО

Так створюють міфи. В Маріуполі окупанти хочуть встановити пам’ятник бабці, яка мешкає на Київщині, - ФОТО, ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...