• Головна
  • Так створюють міфи. В Маріуполі окупанти хочуть встановити пам’ятник бабці, яка мешкає на Київщині, - ФОТО, ВІДЕО
12:57, 2 травня 2022 р.

Так створюють міфи. В Маріуполі окупанти хочуть встановити пам’ятник бабці, яка мешкає на Київщині, - ФОТО, ВІДЕО

Пропагандистські ЗМІ окупантів повідомляють, що в центрі Маріуполя встановлять пам’ятник старенькій маріупольчанці, яка, мовляв, зустрічала українських військових з червоним прапором перемоги, переплутав їх з російською армією.

За словами самопризначеного «мера» Маріуполя Костянтина Іващенко, пам’ятник з’явиться на площі Ленінського комсомолу.

Нагадаємо, що площа Ленінського комсомолу була перейменована  на площу Визволителів на честь героїв Другої світової війни, які звільняли Маріуполь від фашистських загарбників. Що Іващенко має проти визволителів Маріуполя  – не зрозуміло, але він чомусь вирішив відмовити героям Другої світової війни у праві мати площу свого ім’я.

Так ось, Іващенко каже, що старенька, яка переплутала українських військових з російськими і зустріла їх з прапором перемоги, настільки вразила росіян своїм сміливим вчинком, що росіяни швидко зробили пам’ятник і в найближчі дні привезуть його в Маріуполь. А Іващенко встановить його десь на площі Визволителів, можливо, на місці демонтованого фонтану.

Так створюють міфи. В Маріуполі окупанти хочуть встановити пам’ятник бабці, яка мешкає на Київщині, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Відеоролик, де стара жінка зустрічає військових з червоним прапором, дійсно існує. Але автори відео стверджують, що ці події на відео до Маріуполя не мають жодного стосунку. Жінка мешкає разом зі своїм чоловіком в селі Дмитрівка Київської області. 

Вона все життя вірила, що її батьки побороли нацизм. І зараз вона повірила російський пропаганді, що в Україні знову посіли нацисти, а путін їх обіцяє перемогти. Тому і підняла той прапор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...