• Головна
  • Барахолка в Маріуполі: що награбували, те і продають, - ВІДЕО
09:48, 3 травня 2022 р.

Барахолка в Маріуполі: що награбували, те і продають, - ВІДЕО

Барахолка в Маріуполі стала основним способом бізнесу та єдиною розвагою для містян.

Коли в місті нічого не працює, все розбомблене, всюди - могили, то тільки тут, на барахолці, можна прогулятися, подивитися, що у кого ще залишилось, поспілкуватись, людей побачити, і, можливо, якщо є гроші, то щось і придбати.

На стихійному ринку біля "Космосу" на бульварі Шевченка мало хто з людей приторговує своїм. Набагато більше тих, хто грабував магазини, коли ще було що грабувати. Зараз увесь цей пограбований скарб винесли на продаж.

Але покупців на бюстгалтери та взуття небагато. Бо куди важливіше придбати щось поїсти. Ось рибу, яку привезли з Бердянська, купують добре. Бо треба якось жити.

Пляшка горілки теж має попит.

А ще тут, на барахолці, можна підзарядити телефон. Якійсь спритний підприємець з генератором налаштував бізнес - 20 грн заряд. Кажуть місцеві, що це дорого, в інших місцях ця послуга коштує 10 грн за повний заряд.

Ось таке тепер маріупольське життя-буття. 

Відео було зняте росіянами, які запустили новий ютюб-канал, присвячений Маріуполю. Цікаво, що росіяни, які прийшли коментувати, в повному захваті від цієї "мілоти". Ну як же, мирне життя повертається у Маріуполь.

Барахолка в Маріуполі:  що награбували, те і продають, - ВІДЕО, фото-1

Ці нелюди навіть уявити не можуть, що все це - справжнє приниження. Що люди, до того, як прийшли "визволителі",  були щасливі, мали роботу, комфорт, гроші. Жили в красивому місті. І тепер, завдяки цим нелюдам, опинились за межею. Нікому з росіян навіть на думку це не спадає. Тому всі вони винні - всі без виключення - у тому, що сталося в Маріуполі. І мають за це відповідати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...