• Головна
  • Порядок отримання від рф репарацій та контрибуцій за збитки заподіяні Україні
Новини компаній
13:26, 22 квітня 2022 р.

Порядок отримання від рф репарацій та контрибуцій за збитки заподіяні Україні

Новини компаній

Нам готові допомагати кращі юристи світу, адже вважають, що репарація українцям від рф має бути виплачена - МЗС України.

Український Уряд разом з міжнародними правовими організаціями консолідують зусилля у напрацюванні юридичних механізмів, котрі дозволять отримати від рф репарацію та контрибуцію за збитки заподіяні Україні.

Інформацію про результати слухань, які проходили у Міжнародному суді, оприлюднила Оксана Золотарьова - директорка міжнародного правового департаменту МЗС. Виступ відбувся у межах загальнонаціонального марафону.

За словами ораторки група українських та зарубіжних юристів і адвокатів у співпраці з представниками органів правопорядку та виконавчої влади провадить системну та послідовну роботу з фіксації та юридичного підтвердження злочинів та збитків, заподіяних російською армією економіці України. Адже репарація після війни від росії має бути отримана у максимальному обсязі.

Оксана Золотарьова розповіла, що наразі обговорюється кілька імовірних сценаріїв за якими може бути стягнена репарацію. Перш за все - через Міжнародний суд ООН (шляхом виконання ухваленого ним рішення). Тут варто зазначити: правосуддя ООН доволі неквапне і може розтягнутися на тривалий проміжок часу. Другий сценарій передбачає стягнення компенсацій у межах чинного кримінального права. Тобто через Міжнародний кримінальний суд. Крім того, репарація Україна може отримати через політичні рішення країн, котрі є нашими стратегічними партнерами.

Прикладні механізми примусу росії до виконання рішень, накладених міжнародними судами наразі є дуже актуальними і активно опрацьовуються юристами та адвокатами на міжнародному рівні. Зокрема, спеціалістами нашої адвокатської компанії. Репарація - Адвокат в Європі.

Представниця МЗС пояснила, що цивілізована спільнота виявилася не готовою до зухвалого нападу росії на Україну. З подібним Європа не стикалася з часів Другої світової війни. Тому саме тісна міжнародна співпраця за участі кращих українських та зарубіжних адвокатів допомагає продукувати креативні та дієві рішення.

Розголошувати про які саме рішення іде мова посадовець не стала, зауваживши, що російська федерація зі свого боку також почала залучати юристів для ухилення від виконання справедливих вимог України.

Внаслідок військової агресії росії, Україна вже зазнала збитків на суму більше 500 мільярдів доларів. З кожним днем війни ці збитки зростають. Потребуючи юридично правильної фіксації і компенсації.

З питань отримання репарації внаслідок російської агресії Ви можете звертатися в компанію «Адвокат в Європі». Контакти - за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...