• Головна
  • У Маріуполі колаборанти "обрали" гауляйтера, - ВІДЕО
17:15, 4 квітня 2022 р.

У Маріуполі колаборанти "обрали" гауляйтера, - ВІДЕО

У Маріуполі представники забороненої партії ОПЗЖ незаконно обрали голову міста та секретаря громади.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, головою міста обрали російського агента Костянтина Іващенка, а секретарем -  депутата Маріупольської міськради від ОПЗЖ Євгена Хармишева.

Окрім того, це фейкове зібрання “ратифікувало результати референдуму 2014” і вважають тепер Маріуполь частиною сателіта росії.

"За нашою інформацією, для забезпечення правильної картинки на це фейкове зібрання було завезено під дулами автоматів багато інших депутатів та представників місцевої влади з Маріуполя та навколишніх сіл. Це - прямий примус к співпраці, а точніше - шантаж з загрозою життю та близьким. Ми знаємо поіменно кожного з реальних колаборантів і розкажемо про кожного згодом, аби не наражати на небезпеку наших людей. Які волею долі вимушені робити вигляд. 

Ми впевнені, що ця постановка є реакцією на офіційну сесію Маріупольської міської ради, яка виключила ОПЗЖ та Шарія з числа депутатів та ще раз наголосила на тому, що Маріуполь був, є і буде українським містом з єдиним законним органом управління - Маріупольською міською радою та мером міста, обраними маріупольцями у 2020 році", - зазначив Андрющенко.

Нагадаємо, 24 лютого, після того, як росія оголосила війну Україні і почала військовий наступ на територію нашої країни, Костянтин Іващенко терміново залишив Маріуполь. За даними журналістів-розслідувачів, він перебував в одному з готелів в центрі Запоріжжя.

Але зараз, вочевидь, його спонсорам-росіянам знадобились послуги колаборанта, і вони повернули його в Маріуполь, запропонувавши йому роль нацистського гауляйтера.

 На позачерговій сесії Маріупольської  місцевої ради призупинено повноваження депутатів ОП-ЗЖ та «Партії Шарія» на період воєнного стану.

Костянтин Іващенко працював секретарем у президента концерну "Азовмаш" Олександра Савчука. Після смерті Савчука, на певному етапі очолив розкрадання підприємства. Люди ненавиділо його через системну невиплату заробітних плат.

Читайте також:

Зрадник з ОПЗЖ повернувся з Запоріжжя в Маріуполь, щоб влаштувати там «руський мир». Розповідаємо, хто він, - ВІДЕО

Маріупольська міська рада на позачерговій сесії виключила з лав депутатів ОПЗЖ та Шарія

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #колаборанти #Іващенко
live comments feed...