• Головна
  • "Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата
15:00, 22 лютого 2022 р.
Надійне джерело

"Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата

"Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата

Сьогодні, 22 лютого, у Маріупольській міській раді відбувся День депутата, на якому вчергове обговорили проєкти підтримки ОСББ та проєкт "Місто без околиць".

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко почав День депутата з розповіді про те, що у ці дні йому надходили дзвінки від найвищих посадових осіб у державі із запитанням: "Ну, як ви там?".

Далі мер Маріуполя пояснив, що місто продовжує йти шляхом розвитку та реалізації масштабних проєктів, і закликав місцевих жителів зберігати спокій.

"Я дозволю собі думку, спираючись на ті довгі вісім років, які прожив Маріуполь, що це йде інформаційна війна з метою залякування мирного населення міста, в тому числі й окупованих територій Донецької та Луганської областей, - розповів він. - Моя відповідь дуже проста – ми продовжуємо розвивати наше прекрасне місто Маріуполь. Усі комунальні підприємства працюють у штатному режимі", - сказав Бойченко.

"Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата, фото-1

Депутатка Катерина Сухомлинова висловила занепокоєння рішенням Путіна про визнання незалежними державами "Л/ДНР", що може спонукати до введення російських військ на їх територію, та запросила депутатський корпус на сьогоднішню акцію до драмтеатру "Маріуполь - це Україна".

На що мер Маріуполя Вадим Бойченко сказав: "...небажані сусіди ніколи не прийдуть на нашу землю, якщо тут буде суперрозвиток, стабільність та гарний економічний розвиток... У нас вже 9 рік йде війна і сьогодні новин жодних не відбувається...". Та попросив не нагнітати ситуацію і цитувати лише офіційні джерела, наприклад Володимира Зеленського.

"Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата, фото-4

Наприкінці засідання взяв слово депутат Максим Бородін:

"...Ті питання, які підіймала пані Катерина - це не про паніку та істерику, це про реальну ситуацію. Можна, звісно, не дивитися на гору і бути впевненим, що якщо ми перетворимо Маріуполь у місто-вітрину, то нічого з нами не тсанеться. Проте досвід Донецька, міста "тисячі троянд", показав, що можна мати дуже розвинене місто, яке окупаційна влада росіян перетворила у глушину: не працюють банки, служи доставки, немає права вибору, немає нічого. Тому перемогти розвитком війну проти танків неможливо... Послухавши вчора президента Росії", - на цих словах Вадим Бойченко перебив Максима Бородіна і сказав, що він слухає лише Президента України, а Путіна припинив слухати ще в 2014 році.

"Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата, фото-5

Бородін попросив продовжити свій виступ:

"Вся промова Путіна була побудована на тому, що Україна - це якась видумана держава. Тому жодних ілюзій у нас бути не повинно. Дійсно, наші військові готові дати відсіч, проте наша позиція потрібна бути єдиною - "Маріуполь - це Україна", - і тут знову мер Маріуполя перебив депутата:

"Максиме Володимировичу, ми змінилися. Я вдячний сьогодні Володимиру Володимировичу Путіну за те, що він зробив з нас справжніх українців, за те, що він зробив з країни - справжню державу Україну. Я пишаюся сьогодні тим, що я українець, що я сьогодні живу в Україні. І дякую йому за це. Тому йому сьогодні завоювати нас неможливо і він має зрозуміти, що його час закінчився у 2014 році. Сьогодні ми живемо в іншій Україні, і неважливо, якою мовою розмовляємо: російською чи українською. Ми українці по духу і будемо до останнього захищати нашу державу, наші кордони, наше місто. І я впевнений на 100% в цьому", - заявив Бойченко.

"Я вдячний Путіну за те, що він зробив з нас українців", - Вадим Бойченко на Дні депутата, фото-6

"Я дуже радий, що у вас така позиція. Сподіваюся, що у всього депутатського корпусу, незалежно від політичної партії, точно така ж позиція. Тому, якщо хтось з вас дійсно хоче публічно цю позицію показати, то приходьте сьогодні о 18 годині на драмтеатр, без партійних прапорів, але з прапорами України", - закінчив виступ Максим Бородін.

"Найкраща зброя, яка вбиває російську пропаганду - це розвиток. Чому я так впевнено говорю? А чому закрили КПВВ? Щоб не бачили як змінюється Маріуполь, як змінюється Україна... Я сьогодні нашим "нових маріупольців", які вже тут живуть або які хочуть приїхати до Маріуполя, хочу сказати: наші двері відкриті для вас, не піддавайтеся на провокації та втягуванню, куди вас тягнуть, - повертайтеся додому", - сказав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко та завершив засідання словами "Слава Україні!".

Читайте також: "Современная Украина была создана Россией". Президент РФ звернувся до росіян та підписав з "Л/ДНР" договори про дружбу та співпрацю

"Мариуполь - Украина!" Мариупольцы выйдут на акцию

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Бойченко

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Нора
22 лютого 2022 р., 15:15
Вадик - как всегда: и вашим и нашим!
глупый, трусливый мер
22 лютого 2022 р., 15:27
Он может только прислуживать олигарху. Не верю ему, его словам. Развел в городе балаган с коррурированных новых и заводских
SP
22 лютого 2022 р., 15:28
Там в горсовете всегда так людно?
гриша
22 лютого 2022 р., 17:49
Да за_бали вы своим Путиным! Суки конченные! Бензин по 40, доллар по 30, цены как на дрожжах растут. У них Путин… это шо, президент Украины? Гниды конченные, наши проблемы решайте
Грише.
22 лютого 2022 р., 20:48
Рад будешь бензину по 50 и доллара по 100 если начнётся. Все отдашь лижбы мир был. Так что не ной. Не это сейчас главное
live comments feed...