• Головна
  • "Современная Украина была создана Россией". Президент РФ звернувся до росіян та підписав з "Л/ДНР" договори про дружбу та співпрацю
23:37, 21 лютого 2022 р.
Надійне джерело

"Современная Украина была создана Россией". Президент РФ звернувся до росіян та підписав з "Л/ДНР" договори про дружбу та співпрацю

Сьогодні, 21 лютого, опів на десяту вечера (за київським часом) Володимир Путін звернувся до своїх громадян. Наприкінці промови президент РФ визнав "ЛНР" та "ДНР" незалежними державами і підписав з ними договори про дружбу та співпрацю, в яких міститься пункт про взаємодопомогу в обронній сфері.

Путін зробив майже 30-хвилинний екскурс в історію, розпочавши виступ словами, що "сучасна Україна була створена Росією, більшовицькою".

"Україну і в наші дні можна з повною підставою назвати "Україна імені Володимира Ілліча Леніна". Він її автор і архітектор", — заявив Путін.

Не обійшлося й без погроз.

"Хочете декомунізації? Що ж, нас цілком це влаштовує. Ми готові показати, що таке справжня декомунізація", - заявив лідер РФ.

Путін також наголосив, що Хрущов подарував Крим Україні. Він запевнив, що жителі Криму "зробили вибір бути з Росією". І додав, що Росія нібито "має докази, щодо екстремістських терористичних груп причетний Захід".

"Навіщо треба було тоді робити такі щедрі подарунки, про які націоналісти навіть і не мріяли?", – наголосив Путін.

Він також запевнив - ще за два роки до розвалу СРСР його доля була зрозуміла. А після розпаду - Росія допомагала Україні матеріально.

Київ, за словами Путіна, після розпаду вимагав доступу до "алмазного фонду СРСР", але Росія продовжувала "відкрито і чесно допомагати Україні".

Він також додав, що Україна "стала будувати свою державність на запереченні всього, що нас (Росію і Україну - ред.) об'єднує".

Путін також назвав українських націоналістів неонацистами. І заявив, що обрана влада завжди "танцювала під дудку радикалів".

Очільник Кремля вчергове розкритикував Революцію Гідності, повторив пропагандистський наратив про те, що "Майдан не наблизив Україну до демократії й прогресу".

Путін переконаний, що "нова військова стратегія України — це ні що інше, як підготовка до бойових дій проти Росії".

Президент РФ заявив, що в Очакові вже утворили "штаб кораблів США". А аеропорти України - легкий спосіб перекинути війська США на територію країни для нападу на Росію.

На думку Путіна, вступ України до НАТО і розміщення на її території озброєння — питання вирішене, а головна мета Заходу — стримати розвиток Росії.

"Вступ України до НАТО — це пряма загроза безпеці Росії. Це ніж до горла: балістичні ракети можуть долетіти з Харкова до Москви за 7-8 хвилин. Україна, США, НАТО повністю ігнорували прохання, протести, попередження Росії. Плювали на них. Припускаю, що вони будуть поводити себе так само, за відомою приказкою "собака гавкає, а караван іде", — переконаний Путін.

У зв'язку з цим, підкреслив російський президент, "Росія має повне право вживати відповідних заходів". Він запевнив, що на Донбасі відбувається "геноцид майже 4 мільйонів людей..., які борються за право жити на своїй землі, говорити мовою, якою хочуть". Після чого оголосив про визнання незалежності "Л/ДНР".

Далі Путін підписав з ватажками "ЛНР" та "ДНР" Пушиліним та Пасічником договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу, що відкриває можливість офіційно ввести російські війська на території "Л/ДНР" для начебто захисту населення від дій українських військових.

Читайте також: Путін може вже сьогодні визнати "Л/ДНР" незалежними державами. Голова МВС РФ пропонує включити туди Маріуполь, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #"Л/ДНР" #Путин

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Valeriya Okhmat
22 лютого 2022 р., 00:10
Підозріло дивна точність цитування виступу Путіна.
vogon
22 лютого 2022 р., 09:14
А че, все по делу.
Vasyа22
22 лютого 2022 р., 12:55
Путин известный знаток истории. Его даже школьники поправляют, так то он готовился 45 минут басни в школе почитать. А так, когда в Киеве столица была, на территории Московии в болотах еще лягушки кумкали, и он об этом прекрасно знает.
live comments feed...