• Головна
  • Метінвест забруднив Азовське море на 1 млн грн, - Держекоінспекція
16:16, 8 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Метінвест забруднив Азовське море на 1 млн грн, - Держекоінспекція

З 19 січня по 2 лютого Державною екологічною інспекцією у Донецькій області було проведено позапланову перевірку ПРАТ МК "АЗОВСТАЛЬ" на забруднення ними водойм.

Як повідомляють у Держекоінспекції в Донецькій областівони провели перевірку "Азовсталі" на предмет дотримання вимог умов дозволу на спеціальне водокористування в частині раціонального використання та охорони водних ресурсів.

"Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю № 2 проведений відбір проб та виконані вимірювання вмісту забруднюючих речовин у зворотних водах на водовипуску № 9 і поверхневих водах водозаборів № 1, 2 Азовського моря.

За результатами вимірювань зафіксовані перевищення затверджених гранично допустимих концентрацій встановлених дозволом на спеціальне водокористування", - повідомляють в інспекції.

Загальна сума розрахованих збитків за наднормативний скид забруднюючих речовин у водний об’єкт зі зворотними водами склала близько 1 млн грн.

На даний час Держекоінспекція у Донецькій області готує претензію для пред’явлення підприємству та сплати шкоди завданої довкіллю.

Читайте також: "Давить на Метинвест". Станет ли доменное производство ММКИ экологически чистым? - ВИДЕО

"Ядовитые облака коксохима". Что не так с разрешением на выбросы "Азовстали"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Азовсталь #Метинвест #море

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
пац
8 лютого 2022 р., 17:57
Ахмет из за горы на Азовстали убил левый берег. Во первых его замучило из за горы получился залив, а Вода вся в графите на солнце вся блестит.
мелочи
8 лютого 2022 р., 18:48
Это зарплата жены мера в месяц и аванс депутата Магеры
Vladislav Miroshnichenko
8 лютого 2022 р., 20:46
Это не учитывая того факта что зима в этом году выпало много осадков и хоть как то разбавило наш азовский лягушатник, ну и то что эти факты приуменьшены для того что бы людей не ввести в шок от того что на самом деле в этом море, там рыба уже не живет, чайки дохнут пол побережья в скелетиках от птиц и дельфины выбрасываться. Зато простых граждан ездят по 1000 грн штрафуют за то что траву в огороде палят))) Налоги на подарки , налог на количество пчел в улике, налоги на куриц свиней, уток, каров маразм полный))) Вот это здобули так здобули))))
Drw
8 лютого 2022 р., 21:39
за 1млн можно вычистить море?Там штраф должен быть сотни млн.
avadakedavra
8 лютого 2022 р., 22:14
А что значит с 19 января по 2ое февраля? Они две недели жили на заводе, что ли?
live comments feed...