• Головна
  • Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО
10:54, 16 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО

У Маріуполі на базі сувенірної крамнички туристичного центру "Вежа" відтепер можна безкоштовно надіслати листівку з краєвидами міста у будь-яку країну світу.

Про це повідомляє сайт "Маріуполь - туристичне місто".

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-1

Для проєкту розробили та надрукували серію акварельних листівок із визначними об’єктами та видами Маріуполя за роботами місцевого фотохудожника Євгена Сосновського.

"Малюнки на дизайнерському картоні чудово підкреслюють маріупольську архітектурну самобутність, передають настрій та атмосферу старого купецького міста поблизу Азовського моря у минулому й сучасного яскравого міста мрії з історією сьогодні", - розповідають організатори.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-2

Команда гідів та адміністраторів "Вежі" стали першими, хто протестував та запустив проєкт, виконавши усі необхідні кроки, зазначені в правилах сервісу postcrossing.com. Цей сервіс виник на початку 2000-х для обміну листівками між людьми з різних куточків планети.

Посткросинг наразі став поширеною практикою у всіх країнах світу й Україна не стала виключенням. Українці увійшли в топ-10 країн-лідерів за кількістю користувачів сервісу "Посткросинг" та за найбільшою кількістю відправлених листівок.

На сервісі postcrossing.com зазначається: "Надішліть свою листівку та отримайте взамін листівку від випадкової людини десь у світі".

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-3

Як розповідають у центрі "Вежа", завдяки посткросингу можливість відправити та отримати листівку від незнайомої людини з будь-якого куточку світу отримав кожен охочий, серед яких виявилося чимало маріупольців. Проте через брак листівок з краєвидами Маріуполя бажання відправити незнайомцю фотокартку часом згасало.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-4

При реєстрації на порталі сервісу кожен користувач може розмістити коротку інформацію про себе, окреслити коло інтересів та навіть висунути вимоги, яким завітна листівочка повинна відповідати.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-5

Працівники туристичного центру "Вежа" через вищезазначений сервіс вже надіслали листівки жителям десяти країн з будівлею драмтеатру, ЦСМ "Готель Континенталь", будинком Віктора Нільсена, видом на будинки зі шпилем і Театральне кільце та самою Вежею. У листівках вони коротко розповіли про Маріуполь і передали побажання згідно опису отримувачів.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-6

"Минулого року було ініційовано випуск поштових марок до 110-ліття Вежі. Тоді лімітовану серію аркушів у сувенірній крамничці туристичного центру замовляли філателісти Маріуполя та інших міст країни. Це дало розуміння, що ідея влучила у ціль. Цього року для проєкту посткросингу також були надруковані марки із зображенням місць-магнітів та видатних постатей Маріуполя", - розповідають організатори проєкту.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-7

Вже зовсім скоро кожен мешканець Маріуполя та гість міста отримає можливість на базі культурно-туристичного центру "Вежа" долучитися до поштових мандрів та безкоштовно надіслати листівочку на обрану системою адресу від імені міста Марії.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-8


Аркуш марок до 125-річного ювілею Віктора Арнаутова з портретом митця

Анонсування відбудеться на офіційних сторінках центру у Фейсбуці та Інстаграмі, тож радимо слідкувати за оновленнями, аби встигнути бути одним з перших та обрати фотокартку, яка відображає саме ваш Маріуполь.

Листівки з краєвидами Маріуполя мандруватимуть світом, - ФОТО, фото-9

Ця ініціатива стала можливою завдяки програмі міні-грантів сприяння розвитку культури, спорту, молодіжної політики та туризму. На неї можуть податися всі повнолітні маріупольці та виграти грант на свій проєкт.

Фото: "Маріуполь - туристичне місто"

Читайте також: Як маріупольцям отримати 100 000 грн на свій проєкт

Червоні двері з гарбузами й квітами, будинок з левами та багато інших локацій для осінньої фотосесії в Маріуполі, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
....
16 листопада 2021 р., 11:55
Коли буде листівка, що в Маріуполі для підприємців підняли тариф на опалення в 5 ( пять) разів. Це коли пандемія, коли люди хворіють та витрачають багато на ліки, з них здирають сім шкур. Ніхто не проти культури, але забиті офіси та різні приміщення людьми, які готові кошти отримує, з налогу підприємців, та нікому в голові не відкладається, як допогти. Соромно не буває, за все?
антиутопия
16 листопада 2021 р., 15:20
А кому это надо? Можно вопрос?
live comments feed...