• Головна
  • Чому кабінет №323 у міській лікарні №3 користується шаленою популярністю у маріупольців - ВІДЕО
15:31, 11 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Чому кабінет №323 у міській лікарні №3 користується шаленою популярністю у маріупольців - ВІДЕО

Одним з найбільш затребуваних кабінетів у ЦПМСД №3 - є кабінет №323. Кожного дня маріупольці сидять годинами в черзі до нього. Його "популярність" виникла через те, що там приймають людей, які мають проблеми з сертифікатами вакцинації, укладенням декларації з сімейним лікарем та багато інших.

Як розповіла 0629 маріупольчанка Людмила Д., на цьому тижні вона вже двічі приходила у 323 кабінет міської лікарні №3, просиджувала кілька годин у черзі з 30 чоловік, і, так і не дочекавшись свого прийому, йшла додому.

Черга рухається дуже повільно через те, що кожного відвідувача приймають по 20-25 хвилин, бо електронна система, куди вносять дані, постійно дає збій.

Сьогодні, 11 листопада, журналісти 0629 прийшли до кабінету №323 ЦПМСД №3 та побачили там чергу з 10 людей. Всі вони називали різні причини, з яких знаходились тут, але найчастіше - це укладення декларації з лікарем.

Виникла ця проблема у людей через те, що їхні сімейні лікарі звільнилися, а нові їх взяти не можуть, бо вже мають максимально дозволену кількість пацієнтів.

Як пояснював у жовтні в коментарі для 0629 директор ЦПМСД №3 Олександр Лазаренко, усі лікарі центру вже уклали максимальну кількість декларацій. Норма для педіатра становить 900 осіб, сімейного лікаря – 1800, терапевта – 2000. Кожна наступна людина знижує коефіцієнт і не приносить лікарю дохід. Держава стимулює якість послуги і не хоче, щоб лікар обслуговував більше, ніж йому під силу.

"У нас дефіцит кадрів, нам не вистачає 8 лікарів, тому ми просто не можемо більше укладати з людьми декларації", - зазначив Лазаренко.

Те, що у людей немає сімейних лікарів, - тягне за собою проблему отримання сертифіката про вакцинацію, так як лише вони можуть виписати паперовий сертифікат. Що ж стосується електронного сертифіката, то його можна отримати і без наявної декларації з сімейником, проте не всі пенсіонери мають технічну можливість через додаток "Дія" згенерувати свій сертифікат про вакцинацію.

Проблема неможливості укладення декларації з сімейним лікарем дуже серйозна, бо ці люди не зможуть вчасно отримати консультацію у свого лікаря і почати лікування. Так само вони не зможуть отримати направлення до вузьких спеціалістів, наприклад, онколога, а також направлення на аналізи. Бо все це виписує сімейний лікар.

Вихід з цієї ситуації директор міської лікарні №3 Олександр Лазаренко вбачає у підписанні декларацій з сімейними лікарями у приватних медичних центрах. Але маріупольці, які сиділи в черзі у 323 кабінет, говорять, що сімейники навіть з приватних клінік вже набрали максимальну кількість пацієнтів і нових не беруть.

Читайте також: Ажиотаж, длинные очереди и крики. Что происходит на приемах у семейных врачей в Мариуполе, - ФОТО

В Мариуполе закончились семейные врачи. Как получить медицинскую помощь

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Alone
11 листопада 2021 р., 15:58
Лежал в больнице. Было много людей с проблемами в декларациях. Основная прична: "врач уволился (пенсия и т.д.)", "врач умер", "поликлиника приняла много пациентов из другого района". Определились бы уже по декларациям: может заключать нужно не с конкретным врачем, а поликлиникой?
Tang
11 листопада 2021 р., 16:30
Если семйный врач финансируется за счет налогов граждан, то было бы логичным, чтобы те, кому в таком договоре отказано - получали возврат налогов.
Валера
12 листопада 2021 р., 00:08
А есть доктора «семейные» которые тупо говорят, что им нет важно «мой вы или чужой» я занята , я сижу на вакцинации, что вам делать-это ваши проблемы! Так почему она получает ЗП за то что меня не лечит?!
Михаил Кушниренко
12 листопада 2021 р., 17:52
Население не должно волновать некомплект врачей, Это должно волновать Метинвестовских "эффективных" менеджеров, в первую очередь Ремпеля.Бойченко его рекомендовал как кризис менеджера, вот пусть и выходит из создавшегося кризиса.
live comments feed...