• Головна
  • У Маріуполі студенти боротимуться з домашнім насиллям
13:18, 5 листопада 2021 р.
Надійне джерело

У Маріуполі студенти боротимуться з домашнім насиллям

Сьогодні, 5 листопада, секретар Маріупольської міської ради Ксенія Сухова підписала Меморандум з Донецьким державним університетом внутрішніх справ про співпрацю у напрямку запобігання домашнього насилля.

Повна назва підписаного документу звучить так: Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з питань гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми.

Як розповіла Ксенія Сухова, у Маріуполі щороку фіксують 1500 випадків домашнього насилля. 

"У нас є мобільні бригади для таких випадків, гарно налагоджена співпраця з поліцією, ми у цьому питанні маємо одну з найрозвинутіших мереж допомоги з усіх міст України. Міська рада працює з цими проблемами, і на сьогодні, у нас є денний центр підтримки, де люди можуть отримати консультацію та допомогу. Також є шелтер, де людина може перебувати поки вона має таку проблему і їй будуть допомагати всім необхідним: психічна, соціальна допомога, там можуть перебувати і діти. Але зараз ми розуміємо, що головне - це інформування населення. Тому що можна мати засоби допомоги, але не чути про них і не знати, що вони в місті є", - пояснює Ксенія Сухова.

У Маріуполі студенти боротимуться з домашнім насиллям, фото-1

Сухова розповідає, що про домашнє насильство не прийнято говорити в голос, але це дуже важливо, бо стосується здоров'я, а інколи і життя людей. Тому міська рада вирішила налагодити співпрацю у цьому напрямку з Донецьким державним університетом внутрішніх справ, щоб мати можливість ефективніше доносити інформацію до населення.

"Наша спільна мета - це нульова толерантність щодо домашнього насилля, наша мета - щоб люди знали, що є допомога, наша мета - щоб ніхто не був осторонь. І ось у цьому Меморандумі ми говоримо про те, що ми будемо співпрацювати, вигадувати разом нові заходи запобігання домашньому насильству, робити акції, які допоможуть нам спілкуватися з населенням та формувати нульову толерантність до таких ганебних явищ як насилля та торгівля людьми", - говорить про мету співпраці секретар міськради Ксенія Сухова.

Ректор Донецького державного університету внутрішніх справ Сергій Вітвіцький, який підписував Меморандум, повідомив: "Як єдиний профільний навчальний заклад нашого регіону, ми будемо прикладати зусилля, щоб здійснювати допомогу і захист нашого населення. Ми будемо піднімати ці питання, які досі замовчуюються. Потрібно, щоб люди відчули, що разом ми зможемо їх захистити і надати всю необхідну допомогу: фізичну, якщо над ними знущаються, психологічну, і соціальний захист".

Читайте також: "Идти нам некуда". Мариупольчанка с сыном 10 дней ночует на улице, - ФОТО

"Бывший сожитель уничтожает нас". Мариупольчанка ищет защиты от тирана, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
live comments feed...