• Головна
  • У маріупольській школі №26 встановили ліфт
17:28, 2 листопада 2021 р.
Надійне джерело

У маріупольській школі №26 встановили ліфт

У школі №26 встановили ліфт перед входом до школи. Завдяки ньому маломобільні дорослі та діти зможуть безпроблемно потрапити до навчального закладу.

Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міськради.

У школі вже був облаштований пандус, він знаходиться із заднього входу. Високі сходи не дозволили зробити його перед центральним входом, тож спереду встановили спеціалізований ліфт.

У маріупольській школі №26 встановили ліфт, фото-1

Нагадаємо, що у квітні завершилась масштабна реконструкція школи №26. А після офіційного відкриття маріупольський активіст з інвалідністю Олексій Дідаш на своїй сторінці у Facebook звернув увагу на те, що пандус для входу до школи розмістили не на центральному вході, а з "чорного входу". Такий стан справ Дідаш назвав дискримінацією, оскільки усі діти повинні мати однакові умови для потрапляння до школи.

У маріупольській школі №26 встановили ліфт, фото-2

Також Олексій помітив і ряд інших проблем: не виявив на вході вказівника, де знаходиться пандус, поручні гострі, а не заокруглені, немає тактильних елементів для людей із порушенням зору. Проте представники влади тоді запевнили, що все це з'явиться до початку навчального року.

У маріупольській школі №26 встановили ліфт, фото-3

Наразі всередині школи облаштований спеціальний підйомник. Він призначений для учнів, які користуються візочком. Таким чином, можна потрапити на другий поверх навчального закладу.

Крім того, діє ресурсна кімната, створена для роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Там проводять корекційні заняття та арт-терапію. Для кожної дитини формується індивідуальна програма.

У маріупольській школі №26 встановили ліфт, фото-4

Читайте також: Проверка на доступность. Как проходила ревизия суперсовременной ОШ №26, - ФОТО

Два года реконструкции. Какой стала мариупольская школа №26 после капремонта, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #инклюзивность #инвалидность #доступность

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Я
3 листопада 2021 р., 07:40
Почему ????,,,одной школе все!!!!! А в других убогость(((((,,,, даже туалет с дыркой((((,,, как в общественных на вокзалах(((( это жесть((((
live comments feed...