• Головна
  • Вакансія! Святий Миколай шукає на роботу маріупольців, - ФОТО
16:40, 29 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Вакансія! Святий Миколай шукає на роботу маріупольців, - ФОТО

Вакансія! Святий Миколай шукає на роботу маріупольців, - ФОТО

У Маріуполі вже декілька років поспіль проходить акція "Святий Миколай іде до сиріт", мета якої: приготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Маріуполя, а також забезпечення їх речима першої необхідності.

Організатором акції виступає Мальтійська Служба Допомоги, яку представляє у Маріуполі депутатка міської ради Катерина Сухомлинова.

У жовтні діти з маріупольських сиротинців пишуть листи Святому Миколаю, у яких роповідають про себе, свої мрії та страхи, а також вказують матеріальну річ або речі, які хотіли б отримати. Часто в листах діти просять конкретні іграшки або одяг.

Вакансія! Святий Миколай шукає на роботу маріупольців, - ФОТО, фото-1

Пані Катерина збирає ці листи, а потім роздає маріупольцям, які бажають зробити дитині подарунок.

"До Дня Святого Миколая ще далеко, але помічники уже працюють. Якщо хтось має бажання стати чарівником, хоча б для однієї дитини з сиротинця, яка не має батьківської уваги і опіки, то можете придбати омріяний подарунок, про який діти прохають у листах", - говорить Катерина Сухомлинова.

У попередні роки деякі маріупольські підприємства та компанії брали одразу кілька листів та втілювали в життя матеріальні мрії дітей-сирот усім колективом. У тому числі до цієї акції у минулому році долучилися й 0629.

Щоб стати для дитини чарівником, необхідно зателефонувати за номером +38 (050) 996-73-36 (пані Катерина), домовитися про зустріч, взяти лист та виконати маленьку дитячу мрію.

Наприкінці листопада-початку грудня Катерина Сухомлинова збирає подарунки від маріупольців, а за кілька днів до Дня Святого Миколая розвозить їх по інтернатах та дитячих будинках Маріуполя, звідки діти-сироти писали листи. Працівники цих закладів, перевдягнувшись в костюми Святого Миколая та янгола, дарують потім ці подарунки дітям.

"У зимовий вечір свята Святого Миколая кілька сотень потребуючих діточок Маріуполя стають, завдяки нам усім, трохи щасливішими, усміхненими. Не забудьмо поділитись теплом і увагою цього року з дітками, які найбільше потребують нашої уваги", - підсумовує організаторка акції пані Катерина.

Вакансія! Святий Миколай шукає на роботу маріупольців, - ФОТО, фото-13

Читайте також: Мечтал о большой семье. Как мариуполец совместил детский дом семейного типа и конную школу, - ФОТО

Народный Дед Мороз. Мариупольский альтруист поздравляет детей с Новым годом и Днем Святого Николая, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
live comments feed...