• Головна
  • Неочікувано! Біля Будинку зв'язку може з'явитися гойдалка, якщо її підтримають маріупольці, - ФОТО
17:00, 11 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Неочікувано! Біля Будинку зв'язку може з'явитися гойдалка, якщо її підтримають маріупольці, - ФОТО

На місці теперішнього пустого кіоску біля Будинку зв'язку може з'явитися велика двомісна гойдалка, на якій зможуть кататися усі бажаючі.

Неочікувано! Біля Будинку зв'язку може з'явитися гойдалка, якщо її підтримають маріупольці, - ФОТО, фото-1

Ця ідея може реалізуватися через портал "Бюджет участі".

Бюджет участі – це можливість громади реалізовувати власні соціальні проєкти за бюджетні кошти. Будь-який житель Маріуполя до 31 травня міг подати на даний портал свій проєкт, пов’язаний з покращенням життя у місті, потім ця ідея проходила оцінку на відповідність критеріям, а зараз йде етап голосування, на якому потрібно набрати якомога більшу кількість голосів маріупольців, щоб перемогти.

Автори проєкту "Качелі біля Будинку Зв'язку для усіх бажаючих" - молоді хлопці Данило Берьозкін та Віктор Семенов - говорять, що зробити широкий тротуар біля Будинку зв’язку привабливішим - легко.

На місці останнього великого пустого кіоску, який незабаром знесуть, можна поставити оригінальну гойдалку, на якій зможе кататися будь-хто.  За проєктом, ця гойдалка буде широкою та відповідно двомісною. Вона вдало вписуватиметься в навколишній міський простір та робитиме його цікавішим. Такий спосіб вдихнути життя у широку пішохідну вулицю активно використовують провідні міста світу, а Маріуполь та його жителі заслуговують на сучасні рішення", - пояснює Віктор Семенов.

Наприклад, у центрі канадського міста Монреаль на одному з тротуарів поставили в ряд гойдалки, які при русі видають звуки. Кожен, хто на них розкачується, може видавати ту чи іншу ноту, це залежить від того, з якою інтенсивністю гойдаються люди. Мелодію можна скласти навіть з трьох нот, але чим більше людей одночасно гойдаються в такт, тим красивішою виходить музика. Для цього людям необхідно домовлятися, як розкачуватися і хто за ким починає.

Гойдалка у Маріуполі буде без таких наворотів, але все рівно може стати цікавинкою та привертати увагу людей. Не лише діти, але й дорослі зможуть присісти на гойдалку, щоб відпочити або й погойдатися та підняти настрій.

Неочікувано! Біля Будинку зв'язку може з'явитися гойдалка, якщо її підтримають маріупольці, - ФОТО, фото-5

Тротуар біля Будинку зв'язку дійсно широкий. А після того, як там незабаром приберуть кіоск, місця стане ще більше. Побоювання стосовно небезпеки гойдалки для пішоходів автор проєкту Віктор коментує так: "Гойдалка розміщуватиметься вздовж руху пішоходів, тому ніхто не буде гойдатися в лоб людям. Крім того, там зараз знаходиться кіоск, який обходять, а після його демонтажу гойдалка займатиме вдвічі менше місця, тому ходити буде навпаки легше і навіть буде де присісти".

Схожі, як у запропонованому проєкті, гойдалки є і в інших містах світу:

Якщо вам сподобався проєкт, то проголосувати за нього до 21 жовтня (останній день збору голосів) можна тут.

Також на сайті є й інші проєкті, подивитися які можна тут.

Читайте также: Как мариупольцу воспользоваться бюджетом общественного участия. Пошаговая инструкция

Если мариупольцы проголосуют. В Мариуполе возле организации "Поверь в себя" может появиться сквер

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #качеля

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
koklon
12 жовтня 2021 р., 17:38
За животных держат уже совсем. Жрать нечего - пойди покачайся. Или удавись - тоже удобно. Главное - власть устраивает оба варианта.
live comments feed...