Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ

З 24 по 26 вересня у Маріуполі відбувається фестиваль "Mariupol Open Book". У ці дні працює не лише книжковий ярмарок перед драмтеатром, а ще й проходять презентації книжок, різноманітні лекції і майстер-класи, поетичні читання та багато іншого. Що купив мер і презентацію якої книжки слухала журналістка 0629, - читайте далі.

Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1

Сьогодні, у другий день книжкового фестивалю, його відвідав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. На ярмарці мер купив:

  • "Слово про війну.3" (колектив авторів) - це остання книга з тритомника історій про війну на Сході, які розповіли безпосередньо самі учасники буремних подій. У ній містяться відверті оповідання бійців АТО та волонтерів.
  • "Абсурд" (Віталій Запека) - інтелектуальний роман. Головний герой твору намагається зрозуміти, коли "вкрали" його країну, коли її "підмінили".
  • "Квіти і зброя" (Валерія Карпиленко) - це збірка поезії. Його авторка є маріупольчанкою та колишньої військовою, яка записувала історії бійців у віршах.
Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-2
  • "Через війну. Погляд волонтера" (Дмитро Муравський) - це фотокнига, яка розповідає про війну з 2014 по 2017 рік у світлинах.
Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-3

Як бачимо, Вадим Бойченко купив чотири книги і всі вони про війну. Купуючи фотокнигу, мер розповів, що його син також служив та був у зоні бойових дій.

Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-4

Журналістка 0629 побувала на презентації книги Анастасії Леухіної "Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними". У ній розповідається про те, що робити, якщо когось із близьких вам людей спіткала тяжка хвороба. Куди бігти, де шукати підтримки, як поводитися з хворим. Ця книга - практичний порадник, який дає відповіді на ці та інші складні запитання. Вона написана простою мовою, з урахуванням українських медичних і соціальних реалій, інколи з гумором. А ще — у ній багато щирих та щемких історій людей, які діляться власним досвідом переживання подібних ситуацій, показуючи, що навіть хвороби і смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено і в любові.

Лікарка з Сартани розповіла на презентації цієї книжки, що найстрашніше для лікаря, - це відчувати біль пацієнта, але не мати змоги йому допомогти. "У книзі є історії людей, які розповідають: як справлялися в тяжких ситуаціях, що їм допомогло, як підбадьорити хворого чи його родичів, як взагалі правильно з ними спілкуватися. Також там є розповіді, як люди приймали смертельні хвороби своїх близьких, що їм допомогло не померти морально, коли хтось з сім'ї завершував тут свій шлях. Навіть рекомендації лікарям є, тому мені передали безкоштовно примірники цієї книги в лікарню і я просила прочитати її своїх колег", - розповідає пані Наталя, яка інколи змушена повідомляти пацієнтам невтішні новини.

Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-5 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-6

У неділю маріупольці матимуть ще цілий день, щоб накупити на ярмарку книжок, послухати цікаві лекції та презентації книг від їх авторів, відвести дітей на незвичні майстер-класи та наробити фото в цікавих локаціях.

Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-7 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-8 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-9 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-10 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-11 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-12 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-13 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-14 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-15 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-16
Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-17 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-18 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-19 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-20 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-21 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-22 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-23 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-24 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-25 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-26 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-27 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-28 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-29 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-30 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-31 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-32 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-33 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-34 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-35 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-36 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-37 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-38 Книжковий бум у Маріуполі! Що на ярмарку купив мер, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-39

Читайте також: Письменники везуть свої книги у Маріуполь, - ПРОГРАМА КНИЖКОВОГО ФЕСТИВАЛЮ

Книжковий фестиваль у Маріуполі вже у ці вихідні: розповідаємо про цікавинки, - ФОТО

Мариуполь фестиваль книги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии