• Главная
  • Жителі Маріуполя та району можуть виграти 2500 євро на розвиток власної справи
15:02, 16 сентября 2021 г.
1
Надежный источник

Жителі Маріуполя та району можуть виграти 2500 євро на розвиток власної справи

Жителі Маріупольського району можуть взяти участь у новій Програмі міні-грантів та виграти 2500 євро на відкриття власного бізнесу.

Про це сьогодні розповів на прес-конференції заступник мера Сергій Орлов разом з організаторами програми.

Ця ініціатива реалізується у рамках проєкту "Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря", що виконується Міжнародною організацією праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Програма міні-грантів для бажаючих розпочати власний бізнес складається з трьох етапів:

1. Участь у тренінгу "Розпочни свій бізнес".
2. Розроблення бізнес-плану за підтримки експертів.
3. Отримання фінансової допомоги – грант на початок власного бізнесу.

"Міжнародна організація праці - це спеціалізоване агенство ООН з питань праці. Україна є членом МОП з 1954 року, а з 1991 року вже як незалежна держава. Вже понад 10 років МОП впроваджує в Україні програму "Розпочни та вдосконалюй свій бізнес". Це найбільша у світі програма з навчань підприємницьких навичок, яка впроваджується у більш, ніж 100 країнах. Тільки за останні 3 роки в Україні 2300 підприємців пройшли навчання за цією програмою та змогли розпочати свій бізнес. Майже 70% з них - це жінки", - розповів Національний координатор проєктів Міжнародної організації праці Георгій Морозов.

Жителі Маріуполя та району можуть виграти 2500 євро на розвиток власної справи, фото-1

Учасники 3-денного тренінгу дізнаються про: бізнес-план та як його написати, складові маркетингу та як розробити власний маркетинговий план, роботу з персоналом, закупівлі, системи оподаткування, розрахунок собівартості, фінансове планування, джерела та залучення стартового капіталу.

Після проходження короткого навчання, необхідно буде написати свій бізнес-план, консультуючись з експертами даної програми.

"Ця грантова програма розрахована на створення нових підприємств. Ми плануємо підтримати мешканців Приазов'я, які хочуть відкрити власну справу. Почнемо з тренінгів, щоб вони мали змогу сформувати власну бізнес-ідею, допоможемо написати бізнес-план і найкращі отримають грошову підтримку. Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) має програму в Україні з підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу, тому що ми розуміємо, який великий вклад роблять ці підприємства у розвиток країни", - розповідає координаторка проєкту GIZ з мікро-, малих та середніх підприємств Вікторія Саломатіна.

У даній програмі, окрім Маріупольського району, беруть участь жителі Бердянського, Мелітопольського та Пологівського районів Запорізької області. Планується участь 400 учасників з цих чотирьох районів двох областей.

Автори 100 найуспішніших бізнес-планів отримають грошову підтримку на відкриття власної справи. Розмір гранту – 2500 євро.

Для визначення переможців буде проведено конкурс. Перевагу в ньому отримають учасники, які належать до вразливих категорій населення та раніше не отримували грантової підтримки від міжнародних організацій.

Дедлайн реєстрації на тренінг вже незабаром – 30 вересня. Подати заявку на участь у грантовій програмі можна ТУТ.

Сам тренінг проходитиме у Маріуполі 7-9 жовтня.

Участь у тренінгах - безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення навчання. Проте транспортні витрати чи витрати на проживання учасників не відшкодовуються.

Жителі Маріуполя та району можуть виграти 2500 євро на розвиток власної справи, фото-2

Наприкінці прес-конференції заступник мера Сергій Орлов, не помітивши на заході журналістку 0629, порадив працівнику прес-служби Маріупольської міської ради звернутися в редакцію нашого сайту з проханням розмістити інформацію про цю програму для підприємців на 0629 через велику кількість читачів:)

Читайте також: Як маріупольцям отримати 100 000 грн на свій проєкт

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мариуполь #грант

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ору
16 сентября 2021 г., 22:06
Козлячие новости ! Не ведитесь
Объявления
live comments feed...