Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО

Маріупольчанка Ольга Очкас отримала премію на ХХІІ Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів і стала однією з кращих молодих дизайнерок України.

Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-1

Як повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради, на минулих вихідних у Києві відбувся фінал XXII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» у рамках 49-го Українського тижня моди. Однією з кращих на цьому конкурсі стала маріупольчанка Ольга Очкас.

Свої колекції, що складалися з п'яти образів (нарядів), представили 17 конкурсантів з 11 міст України. Роботи оцінювали відомі fashion-експерти та дизайнери: Лілія Пустовіт, Артем Климчук, Лілія Літковська, Володимир Подолян, Катерина Сільченко, Іван Фролов, Андре Тан.

Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-2 Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-3 Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-4 Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-5 Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-6 Маріупольчанка стала однією з кращих молодих дизайнерок України, - ФОТО, фото-7


Колекція Ольги Очкас "DECAY"

За представлену колекцію "DECAY" Ольга Очкас отримала другу офіційну премію конкурсу. Тепер 25-річна дівчина представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів.

ДОВІДКА. Ольга Очкас народилася та виросла у Маріуполі. Навчалася у Маріупольській школі мистецтв, потім в Одеському театрально-художньому училищі. Вищу освіту здобула у Львівській національній академії мистецтв. Магістратуру закінчила в італійській школі дизайну "Polimoda", після чого пройшла стажування у двох італійських брендах Avaro Figlio та Kore Collections. Брала участь в Паризькому тижні моди, є фіналісткою міжнародного конкурсу з вишивки "Hand&Lock Prize" у Лондоні.

Читайте також: Джинси-варьонки, яскраві лосини, паєтки та елегантні костюми. Як змінився стиль маріупольців за 30 років, - ФОТО

Мариуполь дизайнер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии