• Головна
  • Як сім'я з Маріуполя заробляє гроші на Житомирщині, - ФОТО
12:21, 15 червня 2021 р.
Надійне джерело

Як сім'я з Маріуполя заробляє гроші на Житомирщині, - ФОТО


7 років тому через війну на Донбасі родина Сергія та Лариси Михайлових переїхала із Маріуполя на Житомирщину. Продавши власний бізнес, подружжя купило в селі Рудня-Вороб'ївська стару дерев`яну хату, котру вони розбудували і перетворили на зелену садибу.

Про це пише видання Суспільне.

"Ми приїхали сюди із Донецької області, з міста Маріуполя, тому звикли розмовляти російською мовою, хоча всією душею ми є абсолютними українцями, які люблять свою державу Україну. Це, до речі, стало однією з причин, що спонукала нас зайнятися справою, котрою ми зараз займаємося. Я маю на увазі популяризацію української культури та побуту на Поліссі", – говорить Сергій Михайлов.

За його словами, спершу коло садиби було 25 соток землі біля лісу та ставка. Згодом придбали ще 4 гектари та мініготель для туристів на 36 ліжок. Уся інфраструктура зроблена із дерева.

"Ось, бачите, перила зроблені з корчів дерев, – каже господар. – Місцеві дивувалися: мовляв, цей дядько збирає у лісі те, що ми палимо на вогні. А потім вони вже побачили наші перила. Щось схоже ми з дружиною бачили на заході України".

У селі Рудня-Вороб'ївська проживає 53 людини. Сергій розповідає, що на єдиній вулиці села місцевих майже не зустрінеш. А туристи приїжджають, щоб відпочити на природі, бо тут є грибні та ягідні місця і неприватні ставки, де можна половити рибу.

За сім років проживання на Поліссі подружжя Михайлових зібрало більше пів сотні старовинних предметів побуту і створили музей старожитностей.

Господиня Лариса каже, що має власний город – посадженого вистачає і собі, і гостям, і на зиму законсервувати.

У понеділок в садибі день прибирання – власники готуються до прийому гостей. Лариса показує фото відвідувачів, котрі бували в них на відпочинку. Каже, що приїжджають не лише українці.

"Із Данії дуже часто приїжджають, шведи бувають. І ще – ви знаєте, вони так оберігають ліс. А коли бачать звичайний дерев`яний стілець, готові на нього молитися", – говорить жінка.

Читайте также: "Если бы Мариуполь оказался в "ДНР" - все заводы бы закрылись", - Захар Прилепин

Страшные вещи и любовь к Родине. Почему мариупольский экс-беспризорник пошел на фронт, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Выйдет
59,6%
Не сможет
40,4%
#Мариуполь #садиба

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Тарас
15 червня 2021 р., 13:37
Хуторизация страны продолжается.
Мерихьянго
15 червня 2021 р., 14:04
Чего обратно не едут? Мариуполь же (с их точки зрения) "освободили"?
Какие молодцы
15 червня 2021 р., 15:58
Рады за этих людей. Доброе дело делают.

Останні новини
live comments feed...