• Головна
  • "Клименко, ты за 5 копеек в церкви нап***ишь!", - депутат Максим Ткач відповів лідеру фракції "ОПЗЖ", - ФОТО
19:19, 11 червня 2021 р.
Надійне джерело

"Клименко, ты за 5 копеек в церкви нап***ишь!", - депутат Максим Ткач відповів лідеру фракції "ОПЗЖ", - ФОТО

Сьогодні, 11 червня, 0629 написали про депутата Маріупольської міської ради Максима Ткача, який похизувався у робочій переписці колегам-депутатам, що не платить податки. Це висловлювання викликало обурення зі сторони його однопартійців з фракції "ОПЗЖ". У партії розгорівся скандал.

Поведінку Максима Ткача засудили не лише його колеги з фракції "Сила Людей", яким і було адресовано висловлювання про несплату податків, а й секретар міської ради Ксенія Сухова та лідер фракції "ОПЗЖ" Володимир Клименко.

Депутат Володимир Клименко на своїй сторінці у Facebook засудив поведінку однопартійця.

Мариупольская фракция ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ осуждает недопустимое, неприемлемое и откровенно хамское поведение депутата Максима Ткача. Считаем, что он порочит не только имя нашей фракции, но и дискредитирует в глазах мариупольцев весь депутатский корпус мариупольского городского совета.

Сегодня принято решение о созыве внеочередного заседания фракции ОП-ЗЖ на котором будет рассмотрен вопрос недостойного поведения Максима Ткача, его высказываний в адрес коллег по депутатскому корпусу. К сожалению, депутат неоднократно позволял себе фривольные высказывания, хамство, грубость и в адрес некоторых мариупольцев. Этот человек несет исключительно личную ответственность за свои поступки.

Заявляем, что ОП-ЗЖ осуждает действия Максима Ткача и уверенны, что он должен принести извинения не только в адрес коллег депутатов, но и всей громады. А также понести ответственность за недопустимое поведение.

"Клименко, ты за 5 копеек в церкви нап***ишь!", - депутат Максим Ткач відповів лідеру фракції "ОПЗЖ", - ФОТО, фото-1

Відповідь Максима Ткача на допис Володимира Клименка не забарилася. У робочій переписці всіх депутатів Маріупольської міської ради депутат Ткач почав сипати образами на свого однопартійця, згадав також нардепку Наталію Королевську та лідера фракції "Сила Людей" Максима Бородіна.

"Клименко, ты за 5 копеек в церкви нап***ишь!", - депутат Максим Ткач відповів лідеру фракції "ОПЗЖ", - ФОТО, фото-2

Нагадаємо, що напередодні через хизування Максима Ткача про несплату ним податків та насміхання над тими депутатами, які їх сплачують, секретар міської ради Ксенія Сухова на своїй сторінці у Facebook попросила від нього вибачень. А також повідомила про своє звернення у зв'язку з цією ситуацією до Комісії з питань депутатської етики.

Читайте також: "Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що не платить податки, - ФОТО, ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #депутат #ОПЗЖ #налоги

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Жданов68
11 червня 2021 р., 19:36
На Украине новый отопительный сезон будет дороже, чем предыдущий. Из-за перерасчёта цены на газ тарифы на отопление увеличатся на 40%. Также подорожает и горячая вода. Об этом говорится в материале OBOZREVATEL.
вася11
12 червня 2021 р., 09:21
бородин опять - ктобы сомневался. дешево максимка и по детски такие подставы
live comments feed...