• Головна
  • "Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що не платить податки, - ФОТО, ВІДЕО
12:02, 11 червня 2021 р.
Надійне джерело

"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що не платить податки, - ФОТО, ВІДЕО

Депутат Маріупольської міської ради від партії "Опозиційна платформа - За життя" Максим Ткач похвалився у робочій переписці бюджетної депутатської комісії, що не платить податки.

Наразі депутат Максим Ткач перебуває на відпочинку, звідки записав відео своїй колезі, депутатці від "Сили Людей" Катерині Сухомлиновій: "Хто не працює - той їсть, а хто працює - той платить податки".

Далі Максим Ткач у повідомленні підтвердив, що не платить податки та посміявся з депутатів від "Сили Людей", які їх платять. "Ви розумні, тому платите податки, а я зі своїм хистом і розумом - ні! Так хто з нас розумний?", - написав депутат від "ОПЗЖ" Максим Ткач.

Також Максим Ткач додав, що партії "Сила Людей" доведеться довго його терпіти та побажав депутатам витримки.

"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-6

Нагадаємо, що у Маріупольській міській раді є безробітні депутати, у деклараціях яких немає ні заробітних плат, ні майна. Але ж якось вони живуть. Вірогідно, обманюючи державу і тих своїх співгромадян, які справно платять податки.

Міський голова Вадим Бойченко неодноразово звертався до представників бізнесу в Маріуполі, закликаючи їх чесно сплачувати податки. Бо саме за ці гроші і розвивається місто. Але закликати бізнес - це одна справа, а навести лад в депутатському корпусі, виявляється, - зовсім інша.

ДОПОВНЕННЯ:

Після виходу матеріалу, депутат Максим Ткач не дуже жалкував про сказані слова.

"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-7

Секретар міської ради Ксенія Сухова на своїй сторінці у Facebook попросила від депутата Ткача вибачень.

Поведінку депутата Максима Ткача вважаю неприпустимою. Вимушена звернутися до Комісії з питань депутатської етики для надання офційної публічної оцінки. Як Секретар ради я публічно вимагаю від депутата Ткача вибачень перед колегами!

Читайте також: Безработные депутаты. Как и за что живут избранники громады в Мариуполе

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #депутат #ОПЗЖ

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Нора
11 червня 2021 р., 14:33
Чего пристали к бедным депутатам? Они живут на честно наворованные деньги. А с ворованных какие вам налоги?
panaev
11 червня 2021 р., 15:57
Глупый человек.....
SOS
11 червня 2021 р., 16:46
Отвратительный человек... какой он депутат?
кто не работает тот ест
11 червня 2021 р., 21:19
учись , студент ))
р
11 червня 2021 р., 21:35
Налоговую на него
live comments feed...