"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що не платить податки, - ФОТО, ВІДЕО

Депутат Маріупольської міської ради від партії "Опозиційна платформа - За життя" Максим Ткач похвалився у робочій переписці бюджетної депутатської комісії, що не платить податки.

Наразі депутат Максим Ткач перебуває на відпочинку, звідки записав відео своїй колезі, депутатці від "Сили Людей" Катерині Сухомлиновій: "Хто не працює - той їсть, а хто працює - той платить податки".

Далі Максим Ткач у повідомленні підтвердив, що не платить податки та посміявся з депутатів від "Сили Людей", які їх платять. "Ви розумні, тому платите податки, а я зі своїм хистом і розумом - ні! Так хто з нас розумний?", - написав депутат від "ОПЗЖ" Максим Ткач.

"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-1 "Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-2 "Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-3 "Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-4 "Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-5

Також Максим Ткач додав, що партії "Сила Людей" доведеться довго його терпіти та побажав депутатам витримки.

"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-6

Нагадаємо, що у Маріупольській міській раді є безробітні депутати, у деклараціях яких немає ні заробітних плат, ні майна. Але ж якось вони живуть. Вірогідно, обманюючи державу і тих своїх співгромадян, які справно платять податки.

Міський голова Вадим Бойченко неодноразово звертався до представників бізнесу в Маріуполі, закликаючи їх чесно сплачувати податки. Бо саме за ці гроші і розвивається місто. Але закликати бізнес - це одна справа, а навести лад в депутатському корпусі, виявляється, - зовсім інша.

ДОПОВНЕННЯ:

Після виходу матеріалу, депутат Максим Ткач не дуже жалкував про сказані слова.

"Вы умные, вы и платите налоги, потому что безработным депутатам важно жить за ваш счет". Депутат Маріупольської міськради хизується, що н..., фото-7

Секретар міської ради Ксенія Сухова на своїй сторінці у Facebook попросила від депутата Ткача вибачень.

Поведінку депутата Максима Ткача вважаю неприпустимою. Вимушена звернутися до Комісії з питань депутатської етики для надання офційної публічної оцінки. Як Секретар ради я публічно вимагаю від депутата Ткача вибачень перед колегами!

Читайте також: Безработные депутаты. Как и за что живут избранники громады в Мариуполе

Мариуполь депутат ОПЗЖ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии