• Головна
  • Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО
16:00, 4 червня 2021 р.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО


До редакції 0629 звернувся житель будинку у Центральному районі Маріуполя та розповів про постійно протікаючий дах. За його словами, голова ОСМД їхнього будинку не хоче займатися проблемами, які стосуються лише 9 поверху. Проте все виявилося зовсім не так просто.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-1

Будинок, у якому протікає дах, знаходиться за адресою бульвар Шевченка, 329. Житель 9 поверху Євген, який розповів 0629 про проблему з дахом, вважає, що голова їхнього ОСМД не хоче займатися питаннями, які не стосуються всіх жителів.

Натомість жителька цього ж будинку з іншого поверху пояснила 0629, що голова їхнього ОСМД пропонувала взяти пільговий кредит на ремонт даху, але Євген з дружиною були проти. "Тому що хочуть, щоб ремонт даху зробили за кошти міста, але ми в черзі чи на 2022, чи 2023 рік, бо таких будинків багато".

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-2

Як розповіла 0629 голова ОСМД Оксана Валеріївна, за останній час приходили дивитися дах дві різні бригади, які займаються ремонтом покрівель. Місто виділяє будинкам аварійний фонд у розмірі 30 тисяч грн. Обидві бригади пояснили, що за ці гроші дах не відремонтувати.

"Дах дійсно в жахливому стані. Його потрібно повністю ремонтувати, а це 80-100 тисяч грн. Своїми силами це не зробити. Латковий ремонт не допоможе, потрібен капітальний ремонт", - пояснила Оксана Валеріївна.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-3

Голова ОСМД через постійні звернення в ДРЖКІ (департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури) домоглася того, що ремонт аварійного даху за кошти міста зроблять на рік раніше: не у 2023, а у 2022 році. Це пообіцяв взяти на особистий контроль директор ДРЖКІ Сергій Марчук.

Як з'ясувалося, раніше житель 9 поверху Євген заявляв, що неодноразово викривав грошові махінації голови ОСМД Оксани Валеріївни, з чим не погоджується жителька будинку з іншого поверху.

Сама ж Оксана Валеріївна пояснює, що за останні місяці було проведено дві ревізії: перевіряли документацію, розрахунки та ін. У ревізію входили як жителі будинку, так і незалежний бухгалтер, і жодних махінацій з грошима не знайшли.

Пані Оксана не розуміє, якщо вона так не подобається жителям 9 поверху, то чому не проведуть переобрання голови ОСМД. За її словами, хоч Євген з дружиною намагаються схилити на свою сторону інших мешканців будинку, проте все рівно немає потрібної кількості бажаючих, які хотіли б провести нові вибори голови ОСМД.

Одна з жителька цього будинку припускає, що дружина Євгена сама хоче стати головою ОСМД, "бо там платять мінімальну заробітну плату та йде стаж, тому й каламутить воду. Ця квартира комірне на утримання будинку не платить, вирішують проблеми криками і суперечками", - ділиться вона.

Голова ОСМД Оксана Валеріївна говорить, що згодна вже віддати цей будинок та передати всі справи новій голові через постійні наклепи, проте поки що вона продовжує вирішувати проблеми будинку.

Читайте також: Соседи в ужасе! Бомжи и наркоманы захватили пустующую квартиру в Мариуполе и устроили притон, - ФОТО

Домком и голуби. В мариупольской девятиэтажке разгорелся скандал из-за замурованных птиц,- ФОТО, ВИДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #ОСББ

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
0629
4 червня 2021 р., 17:06
Одного мало.
2442
4 червня 2021 р., 18:48
Какой толк что город сделал крышу в нашем доме ,лучше бы он ее не трогал ,это просто отмывание денег .
Руслан Димитров
4 червня 2021 р., 19:44
Два года назад перешли в ОСМД с дырявой крышей, крыша течёт до сих пор.Ремонт так же в 2023г.Актив, который агитировал за создание - самоустранился.Денег ни на что нет.А как хорошо пели.
gsv329
5 червня 2021 р., 07:39
Вранье «Пані Оксани» не имеет границ. Год назад с целью создания депозитного счета и получения кредитования для ремонта крыши была поднята плата за 1м2 на  1гр. На данный момент на нем должно было аккумулироваться порядка 35 000 грн. В действительности этот счет отсутствует, а деньги …. ушли на текущие нужды. Ревизионная комиссия установила факт полного отсутствия актов выполненных работ по всем подрядным работам, а также расходным материалам текущих работ и ремонтов. «Пані Оксани» является председателем еще 4-х ОСМД, и наверное, его****ам стоит более пристально обратить внимание на ведение финансовой деятельности их председателем, думаю много интересного откроют для себя.
Ждановец
5 червня 2021 р., 12:16
ДРЖКИ - БАЛАБОЛЫ!!! Обосновываю:  В конце 2018г. наш дом создал ОСМД. К этому решению шли не один год, но "повелись" на заверение сотрудника ДРЖКИ, что через 2 года (т.е. в 2021г.) город нам 100% сделает ремонт 1-го конструктива, а именно капремонт кровли (ситуация с которой еще печальней, чем на фото в статье).  В 2021г. оказывается, что никто и ничего нам не обещал, а ремонт запланирован на 2023г... Также в ДРЖКИ "божились", что капитальный ремонт кровли на домах выполняют согласно очередности создания ОСМД. И якобы в этом году закрывают задолженность по ремонту кровель домов, которые создали ОСМД в 2016-17гг. - т.к. не успевают...  Также заверял, что никаким ОСМД приоритет важности не меняли и "В ОЧЕРЕДИ НЕ ПРОДВИГАЛИ"...!!!  Сдесь же Марчук лично под свой контроль берет то, чего они якобы не делают - смещает график капремонта кровли для отдельновзятого ОСМД.  ВЫВОД: ДРЖКИ во главе с Марчуком - БАЛАБОЛЫ!!!

live comments feed...