Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО

До редакції 0629 звернувся житель будинку у Центральному районі Маріуполя та розповів про постійно протікаючий дах. За його словами, голова ОСМД їхнього будинку не хоче займатися проблемами, які стосуються лише 9 поверху. Проте все виявилося зовсім не так просто.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-1

Будинок, у якому протікає дах, знаходиться за адресою бульвар Шевченка, 329. Житель 9 поверху Євген, який розповів 0629 про проблему з дахом, вважає, що голова їхнього ОСМД не хоче займатися питаннями, які не стосуються всіх жителів.

Натомість жителька цього ж будинку з іншого поверху пояснила 0629, що голова їхнього ОСМД пропонувала взяти пільговий кредит на ремонт даху, але Євген з дружиною були проти. "Тому що хочуть, щоб ремонт даху зробили за кошти міста, але ми в черзі чи на 2022, чи 2023 рік, бо таких будинків багато".

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-2

Як розповіла 0629 голова ОСМД Оксана Валеріївна, за останній час приходили дивитися дах дві різні бригади, які займаються ремонтом покрівель. Місто виділяє будинкам аварійний фонд у розмірі 30 тисяч грн. Обидві бригади пояснили, що за ці гроші дах не відремонтувати.

"Дах дійсно в жахливому стані. Його потрібно повністю ремонтувати, а це 80-100 тисяч грн. Своїми силами це не зробити. Латковий ремонт не допоможе, потрібен капітальний ремонт", - пояснила Оксана Валеріївна.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-3

Голова ОСМД через постійні звернення в ДРЖКІ (департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури) домоглася того, що ремонт аварійного даху за кошти міста зроблять на рік раніше: не у 2023, а у 2022 році. Це пообіцяв взяти на особистий контроль директор ДРЖКІ Сергій Марчук.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-4 Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-5

Як з'ясувалося, раніше житель 9 поверху Євген заявляв, що неодноразово викривав грошові махінації голови ОСМД Оксани Валеріївни, з чим не погоджується жителька будинку з іншого поверху.

Сама ж Оксана Валеріївна пояснює, що за останні місяці було проведено дві ревізії: перевіряли документацію, розрахунки та ін. У ревізію входили як жителі будинку, так і незалежний бухгалтер, і жодних махінацій з грошима не знайшли.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-6 Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-7

Пані Оксана не розуміє, якщо вона так не подобається жителям 9 поверху, то чому не проведуть переобрання голови ОСМД. За її словами, хоч Євген з дружиною намагаються схилити на свою сторону інших мешканців будинку, проте все рівно немає потрібної кількості бажаючих, які хотіли б провести нові вибори голови ОСМД.

Одна з жителька цього будинку припускає, що дружина Євгена сама хоче стати головою ОСМД, "бо там платять мінімальну заробітну плату та йде стаж, тому й каламутить воду. Ця квартира комірне на утримання будинку не платить, вирішують проблеми криками і суперечками", - ділиться вона.

Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-8 Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-9 Протікаючий дах в одній з 9-поверхівок Маріуполя став каменем спотикання мешканців, - ФОТО, фото-10

Голова ОСМД Оксана Валеріївна говорить, що згодна вже віддати цей будинок та передати всі справи новій голові через постійні наклепи, проте поки що вона продовжує вирішувати проблеми будинку.

Читайте також: Соседи в ужасе! Бомжи и наркоманы захватили пустующую квартиру в Мариуполе и устроили притон, - ФОТО

Домком и голуби. В мариупольской девятиэтажке разгорелся скандал из-за замурованных птиц,- ФОТО, ВИДЕО

Мариуполь ОСББ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии