• Головна
  • У Маріуполі відкрилася Цифрова лабораторія з найсучаснішим обладнанням, - ФОТО, ВІДЕО
16:48, 10 березня 2021 р.
Надійне джерело

У Маріуполі відкрилася Цифрова лабораторія з найсучаснішим обладнанням, - ФОТО, ВІДЕО

У Маріуполі відкрилася Цифрова лабораторія з найсучаснішим обладнанням, - ФОТО, ВІДЕО

10 березня у Центрі розвитку стартапів "1991 Маріуполь" пройшло відкриття Цифрової лабораторії (або FabLab).

Fabrication Laboratory (Виробнича лабораторія) або FabLab – це невелика майстерня, оснащена цифровими інструментами виробництва, такими як ЗD-принтер, 3D-сканер, вишивальна машина, лазерний та вініловий різак, фрезерно-гравірувальний верстат, набори мікроконтролерів і комп'ютери з програмами 3D-моделювання.

Використовуючи різноманітні матеріали: дерево, пластик, метал або картон, всі охочі можуть створювати прості об'єкти або навіть складні проєкти у Цифровій лабораторії.

У Маріуполі відкрилася Цифрова лабораторія з найсучаснішим обладнанням, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Цифрова лабораторія стане відкритим простором для студентів, школярів та інших зацікавлених осіб з Донецької області. В цьому інноваційному середовищі діти та молодь зможуть працювати разом, розвивати свої навички та матеріалізувати свої власні ідеї практично в будь-якій сфері – від освіти до мистецтва та науки.

Організація, завдяки якій це стало можливо – Terre des hommes – є провідною швейцарською організацією з надання допомоги дітям та діє у 45 країнах. Будучи активними в Україні з 2014 року, вони створюють простори дружні до дітей в громадах, постраждалих від конфлікту, і надають психосоціальну підтримку дітям, які там живуть.

У Маріуполі відкрилася Цифрова лабораторія з найсучаснішим обладнанням, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Terre des hommes ініціювала FabLab в Маріуполі для того, щоб дати дітям та молоді можливість отримати доступ до сучасних технологій та розвивати свої соціальні й професійні навички в творчому середовищі. У подальшому вони зможуть  застосувати їх у роботі чи власному бізнесі.

Локальна мета лабораторії – сприяти співпраці між професійно-технічними закладами та місцевими підприємствами. Загальна мета проєкту – зменшення рівня молодіжного безробіття, шляхом збільшення освітньої спроможності студентів. Тієї молоді, яка має технічні нахили: цікавиться технологіями, цифровим обладнанням, новітніми підходами у 3D-моделюванні та хоче отримати підприємницькі навички. Ми прагнемо, щоб молодь здобувала нові перспективні професії, які вже є затребуваними на ринку праці", – зазначив у вітальному слові Олександр Морозов, виконавчий директор фонду Terre des hommes в Україні.

У лабораторії будуть проводитися заняття не лише з 3D-моделювання та навчальній роботі з технологічним обладнанням, а й з фінансової грамотності та підприємництва.

Дана лабораторія є однією з п'яти в Донецькій та Луганській областях.

Для запису в Цифрову лабораторію – звертайтеся у Центр розвитку стартапів "1991 Маріуполь" (проспект Миру, 93Б). Відвідувати майстерню можуть всі охочі безкоштовно.

Створення цифрових майстерень відбувається в рамках проєкту "Цифрове прототипування (виробництво) для професійної освіти", який впроваджується Terre des hommes – Україна за сприяння Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України".

Читайте більше: У Маріуполі встановлять найбільшу цифрову лабораторію Донеччини

Юні маріупольчанки винайшли еко-пакування з каштана та спосіб очищення землі від нафти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #технологии

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
вася
10 березня 2021 р., 17:22
люди не понимают сколько пыли от фрезерного станка, и какие запахи при лазерной порезки акрила, например. там весь 1991 охренеют. космонавты
live comments feed...