• Головна
  • У Маріуполі встановлять найбільшу цифрову лабораторію Донеччини
17:44, 11 лютого 2021 р.
Надійне джерело

У Маріуполі встановлять найбільшу цифрову лабораторію Донеччини


У березні в Маріуполі почне свою роботу найбільша на Донеччині цифрова майстерня для молоді, що цікавиться інноваційним підприємництвом.

Як повідомляє прес-служба проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України", проєкт цифрової лабораторії спрямований на підвищення рівня підготовки учнів професійно-технічних закладів освіти на Сході України. Він поєднує дві складові: навички роботи з інноваційним обладнанням та знання з підприємництва. Також організатори проєкту сприятимуть взаємодії підприємців регіону з підлітками на базі цифрових майстерень та лабораторій, а також через обмін досвідом.

Можливість зробити вдома якийсь продукт здешевшала: з’явилося багато доступного обладнання, яке ще двадцять років тому коштувало дуже дорого і було недоступним для мікропідприємництва. Роботизація сприяє появі нових професій, вони все більше затребувані. Зацікавленість підприємництвом серед молоді зростає. Наша пропозиція – почати із вмотивованих учнів, які прийдуть на певний гурток, факультатив у закладі освіти чи центрі творчості",  розповів менеджмент-консультант проєкту Ніку Крету.

У Маріуполі буде найбільша лабораторія для жителів Донеччини - її створять на базі Центру розвитку стартапів "1991 Маріуполь". У ній встановлять ЗD-принтер, 3D-сканер, вишивальну машину, лазерну та вінілову різальні машини, фрезерно-гравірувальний верстат, набори мікроконтролерів та комп’ютери з програмами 3D-моделювання.

Відвідати майстерню зможуть усі охочі безкоштовно. Початок її роботи запланований на березень 2021 року.

Наразі у проєкті цифрової майстерні задіяні 9 професійно-технічних навчальних закладів у містах Луганської та Донецької областей: Лисичанську, Рубіжному, Сєвєродонецьку, Волновасі та Маріуполі.

Читайте також: Маріупольські стартапи зібрали більше 70 тис. доларів у 2020 році. Як і на чому заробляють у Маріуполі

Завдяки маріупольському стартапу, тепер власний будинок можно спроєктувати власноруч

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #1991 #бизнес

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
mechanic
12 лютого 2021 р., 08:41
Это нужно было делать 10 лет назад. Сегодня, все светлые головы уже уехали за пределы страны, а те кто остался, давно купили себе все необходимое для творчества. Самая большая беда юных умов, это игры, все остальное им не интересно.
Архип
12 лютого 2021 р., 22:44
Некуда бабло потратить, купить на гос деньги дорогие станки, чтобы играться? Отдайте их нормальным бизнесменам в кредит или рассрочку, будет польза, а показывать олухам смысла нет. Складывается впечатление, что наши чиновники в горсовете и в министерствах инопланетяне (((. Я бы еще понял если бы их в ПГТУ передали и то не понятно зачем такие навороты для учебы, это сугубо производственное оборудование, в основном для рекламщиков и декора, а показывать его зевакам смысл? И самое интересное, через 10 лет безнадёжно устареет, так и не успев поработать на благо людей.

live comments feed...