• Головна
  • Метінвест хоче забрати у маріупольців частину Міського саду
10:42, 22 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Метінвест хоче забрати у маріупольців частину Міського саду


На земельній ділянці за адресою вул. Семенішина, 50 (будівля колишнього літнього кінотеатру в Міському саду) збудують новий навчальний корпус.

Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті Маріупольської міської ради.

Як зазначено в проєкті рішення, ТОВ "Технічний університет "Метінвест Політехніка" звернулося до Маріупольської міської ради із заявою про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4421 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Семенішина, 50 в Центральному районі міста.

Метінвест хоче забрати у маріупольців частину Міського саду, фото-1

Також в документі говориться про те, що у липні 2020 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Технічний університет "Метінвест Політехніка" викупив будівлю колишнього літнього кінотеатру, а вже в грудні земельна ділянка, на якій він стоїть, була передана в оренду даному ТОВ терміном на 10 років.

Наразі ж ТОВ "Технічний університет "Метінвест Політехніка" хоче змінити цільове призначення земельної ділянки по вул. Семенішина, 50 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Метінвест хоче забрати у маріупольців частину Міського саду, фото-2

Цей проєкт рішення ще не пройшов розгляд в постійних депутатських комісіях, які розпочнуть свою роботу з 22 лютого. Далі його можуть винести на сесію міської ради, заплановану на 26 лютого.

Незрозумілим лишається те, чому Метінвесту знадобилося будувати навчальний корпус саме в Міському саду. Навіщо у громади забирати єдиний парк, розташований у Центральному районі, та невже не знайдеться іншої земельної ділянки.

0629 робив у січні звернення в прес-службу міськради щодо створення нового університету. Нам відповіли, що поки не можуть повідомити дату його відкриття та надати деталі. 

Читайте також: В Городском саду завелся анонимный просветитель. Поясняет мариупольцам, кто есть кто на аллее классиков, - ФОТОФАКТ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Горсад #Метинвест

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Возмущению нет предела....
22 лютого 2021 р., 11:10
Они теперь вокруг все деревья вырубят. Сделают стоянку и будут машины через парк ездить. Пусть делают корпус вместо кинотеатра Шевченко. Как раз под заводом. Или вместо кинотеатра Буревестник.
Влад
22 лютого 2021 р., 11:12
Ужас! Сад у моря гор.власти просто обязаны реконструировать для комфортного отдыха в нем горожанам.
натали
22 лютого 2021 р., 11:37
уже и в парк добрались((((ну оставьте хоть там кусочек природы?????ну неужели мало мест заброшенных ,которые можно использовать?
Хзчто
22 лютого 2021 р., 11:38
То есть,вместо  того,чтоб в парке делать что-то соответствующее его профилю,аттракционы или прочее решили постепенно  отжимать его в "теплые руки" Метинвеста. Замечательно. А главное,у всех на виду,народ стерпит.
Мирный
22 лютого 2021 р., 12:21
Так на пос. Мирном тоже есть летний кинотеатр . Пусть там среди деревьев ,в парке и строят . Надо же и там благоустройством заняться . А то все в центр лезут ! Вам что , там мёдом намазано ?

Останні новини
live comments feed...