У Маріуполі 1000 ковідних ліжок підключать до кисню, - ФОТО

У маріупольських міських лікарнях наразі 688 койко-місць підключені до кисню. У рамках підготовки до третьої хвилі їх кількість планують довести до тисячі.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

У міській лікарні №9 розгорнуто 208 кисневих точок. Цього вдалося досягти завдяки установці трьох додаткових кисневих станцій рідкого газу.  У МЛ №9 вже 208 койко-місць підключені до кисню завдяки установці трьох рамп. Сьогодні їх відвідали міський голова Вадим Бойченко і генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

У Маріуполі 1000 ковідних ліжок підключать до кисню, - ФОТО, фото-1

З самого початку пандемії ми прийняли рішення про розгортання кисневих точок. У цьому питанні нам фінансове плече підставила Група Метінвест. На першому етапі ми розгорнули 343 точки, сьогодні - ще 345. Таким чином, майже 700 ліжок забезпечено киснем. Результат цього рішення показує статистика. Рівень пацієнтів, що одужали становить 93%, наповненість койко-місць всього 30%. Завдяки кисню вдалося зменшити час перебування пацієнта на стаціонарному лікуванні",  підкреслив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Нові рампи заправляються раз в два дні, оснащені системою з підігрівом, що дозволило легко пережити недавні морози. Система повністю автоматизована та дозволяє зменшити витрати кисню.

Як зазначено на сайті міськради, у рамках першого етапу боротьби з коронавірусом було встановлено 343 кисневі точки в чотирьох лікарнях міста, в період другого — ще 345. Профінансувала ці роботи Група Метінвест, інвестиції склали 70 млн грн.

Читати більше: До 500 новых случаев ковид в день. Насколько Мариуполь готов к третьей волне пандемии COVID-19

Мариуполь ковид пандемия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии