Дешевше в 2 рази – мисливське та туристичне спорядження Мілітарка

Дешевше в 2 рази – мисливське та туристичне спорядження Мілітарка

Мисливство та туризм в Україні – дорогі речі - так кажуть. Не погоджується з цим новий виробник мисливського, туристичного та військового спорядження – торгова марка Мілітарка, асортимент якої представлено на сайті - https://militarka.com.ua/dlya-ohoty-i-rybalki.html. Цей бренд обіцяє революцію – зробити ціни доступнішими в два рази без втрати якості.

Проблема українських товарів: патріотично, але чому так дорого?

З 2014 року в Україні з`явилось чимало підприємств, що виробляють спеціальний та мисливський одяг. Втім, більшість швидко розчарувалася у місцевих можливостях і сировині та почала імпортувати все з-за кордону з прив`язкою до долара. А це в нашій країні – не краще рішення для зменшення цін. Ось так і вийшло, що на полицях мисливських і туристичних магазинів мов би й український одяг, але легко сягає цін заокеанського TheNorthFace чи навіть польського Helikon-Tex.

Мисливськеі туристичне спорядження Мілітарка: просто про складне

Унікальна технологія наколінників чи антиковзні підовши з аерогуми – це звучить чудово, але складно та і виробляється частіше всього не в Україні. Звичайний користувач, як правило, навіть не здогадується про ці нововведення, але вимушений через них платити більше. Торгова марка Мілітарка пішла іншим шляхом, відібравши лише місцеві перевірені технології та матеріали, які не залежать від коливань долару. Це дозволило здешевити одяг та мисливське спорядження. Локалізація гарантує, що кошти, витрачені на покупку цих товарів, повернуться українцям – дорогами, інфраструктурою та заробітними платами.

Випробування без пафосу

Одяг, взуття, розвантажувальні системи від бренду Мілітарка проходять випробування побіжно – перші зразки, відшиті на підприємстві, вдягає сама команда, де зібралися люди різного профілю -туристи, мисливці, страйкболісти, ветерани збройних сил. З власного досвіду та відгуків клієнтів до конструкції вносяться корективи та покращення. Окремі моделі одягу пройшли випробування в умовах передової на Сході та у високогір’ях Карпат.

Що можна придбати вже зараз?

  • Лінійку берців для всіх сезонів – моделі «Каскад», «Гурон», класичні «Скорпіон»;

  • Камуфляжну форма та маскувальні костюми – «Molot», «Juggernaut», «М65 style» – останні два – на базі технології softshell;

  • Теплі куртки та камуфляжні бушлати;

  • Баули та вологозахисні сумки для сплавів;

  • Термобілизну – таку як «Карпати» gen.I;

  • Розвантажувальні системи зі стропами MOLLE / PALS;

  • Спальні мішки «Брескул» для осінніх та весняних походів;

  • Зимові шапки, зокрема класичні вушанки;

  • Аксесуари: рукавички, чохли.

Де купити революційний товар та чи буде щось новеньке?

Окрім мережі магазинів в Києві, Мілітарку можна придбати на сайті – militarka.com.ua. Вже цієї весни виробник планує порадувати любителів вітчизняного тактичного та спортивного одягу сучасними новинками – флісами та всегопогідними куртками з мембранами.

Дешевше в 2 рази – мисливське та туристичне спорядження Мілітарка, фото-1 Дешевше в 2 рази – мисливське та туристичне спорядження Мілітарка, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии