• Головна
  • Вячеслав Аброськин - о трупах в Славянске и о том, почему мы должны выплачивать пенсии людям на оккупированных территориях
Фб-блогеры MRPL
10:09, 7 липня 2020 р.

Вячеслав Аброськин - о трупах в Славянске и о том, почему мы должны выплачивать пенсии людям на оккупированных территориях

Фб-блогеры MRPL

Останнім часом часто чую розмови звичайних обивателів, які знають про війну на сході нашої країни тільки з екранів ТВ або від знайомих, які були там проїздом під час «екскурсійних» поїздок по звільненим від терористів містам вже в 2015-2020 рр.

Одне з найпоширеніших питань - чому ми повинні виплачувати пенсії громадянам на окупованій теріторії? Вони ж «хитруни» отримають пенсію і від РФ і від України. «Чому ми повинні взагалі надавати їм будь-яку допомогу? Вони ж там залишилися , а мали можливість виїхати та ін».

І тут доводиться вести роз'яснювальну роботу. Шановні, а хто хоча б на мить як задумався - як тисячі інвалідів без рук, ніг, незрячі вимушені були залишитися, бо ми ж їх просто всі кинули на свавілля. Як повинні виживати тисячі наших громадян похилого віку, яким просто не було куди їхати, а хто виїхав був вимушений повернутися, бо не було де жити і за що. Люди й не тільки похилого віку повертаються додому на окуповану територію, заради даха над головою, бо тут на підконтрольній не всі змогли розпочати життя з чистого аркуша.

Завжди згадую, як в листопаді 2014 року зайшов в училище міліції у Маріуполі та побачив жінок-міліціантів з дітьми від малого до великого, які проживали в казармі з 2-поверховими ліжками без будь-яких умов для нормального життя. Наші співробітники за наказом свого керівництва виїхали з Донецька ще влітку в літньому одязі. Так жили жінки і діти міліціантів, а що ж казати про звичайних людей-пенсіонерів, інвалідів.

Я ще не читав і не чув правду, що насправді відбувалося в окупованих містах та селищах в 2014-2015 рр, як гвалтували і знущалися над людьми, як вбивали і закопували трупи в звичайні ями посеред міст. Я часто згадую, як лопатою починав копати посеред Слов’янська, бо нам повідомили, що терористи Гіркіна там закопали десятки людей, копали лопатими і не вірили, що там дійсно трупи вбитих і закатованих. Не вірив, бо це ж 21 вік, не може такого бути, але таке було. Тоді ми достали з звичайної ями вбитих мешканців Слов’янська, загорнутих в поліетилен.

Доля скількох ще наших громадян невідома? В них теж є батьки та близькі, які їх чекають і мають надію, що вони повернуться.

Але наші громадяни України, мешканці Донеччини, це все жахіття пройшли тоді в 2014-2015 роках й продовжують жити на війні і сьогодні вже сьомий рік.

Продовжують не просто жити та виживати, а ще відновлюють села та міста. Це сильні люди, які не стали учасниками АТО за три дня знаходження в Мар‘їнці або в Красногорівці, бо вони там за життя борються кожного дня вже сьомий рік.

Маю надію, що обов’язково ми все зберемося на стадіоні в Донецьку і будемо спивати гімн України , і дивиться, як грають «Шахтар» і «Челсі».

Больше материалов мариупольских ФБ-блогеров читайте здесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Донецк
Спецтема
Лучшие мариупольские блогеры, активные пользователи социальной сети Фейсбук говорят о том, что они думают о Мариуполе, его людях, о жизни, политике и о себе. Без купют, без прикрас. Голая правда жизни.

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Поліна
7 липня 2020 р., 10:59
😳Так навіщо виплачивати? я так і не поняла...
просто ужас!
7 липня 2020 р., 12:32
Люди-жестокие,лишенные сочувствия,читающие о погибших,ни в чем не повинных людей и остающиеся равнодушными!эгоизм зашкаливает!стыдно,граждане!Вы знаете в каких условиях там люди живут,как несчастные пенсионеры,чтобы получить эти гроши ,выстаивают сумасшедшие очереди на границе?!у скольких людей сердце остановилось от этих событий и не выдержало условий в этих очередях ?!Правильно написал ,что не все могут выехать или вынуждены были вернуться.мне трудно представить себе,если бы мне с семьей пришлось все бросить и бежать ,без ничего,куда-нибудь и там начинать жизнь заново.а у кого -то и здоровья на это нет.А вам легко это представить?!а вы попробуйте...
?
7 липня 2020 р., 17:45
Такое ощущение,что Вы судите из пропаганды,которая ведется,где рассказывают что там все сепаратисты.А Вы в этом уверены?"Нехило приспособились"-про Вас тоже самое бы говорили,если бы Мариуполь не освободили.это ж надо додуматься-"нехило"!на экскурсию съездите,с людьми пообщайтесь.и зависть свою полечите.
татьяна
7 липня 2020 р., 18:15
все понтно но россия же не платит украинцам  пенсии попробуйте  туда сунуться  а мы  гуманные  все  всегда и везде  задрало все это  поэтому и нищенствуем
Jansiteck
7 липня 2020 р., 18:16
Вы все кто работал в госструктурах получили квартирки за счёт государства и зарплату с июня 2014 не прекращали платить и потом ее увеличили минимум 20000 грн, то можно так рассуждать, а вы поставьте себя на место той категории населения, у которых не денег платить за съемное жильё, потому что пенсия 1500 грн, с потом есть категория пенсионеров шахтёров, которые 40 лет отчисляли в Украину в Пенсионный фонд деньги на содержание ваших же дедушек и бабушек, а РФ платит не пенсию, а помощь, она так и называется
live comments feed...