• Головна
  • Презервативи Durex Elite або пігулки: який метод контрацепції обрати для себе
Новини компаній
18:08, 29 квітня 2020 р.

Презервативи Durex Elite або пігулки: який метод контрацепції обрати для себе

Новини компаній

Сучасна жінка має змогу насолоджуватися сексуальним життям повною мірою, адже існують дієві методи контрацепції та захисту від інфекцій, що передаються статевим шляхом (далі – ІПСШ). Найпоширеніший, але не єдиний спосіб – використання презервативу. Про це та інші протизаплідні засоби ми, сумісно з компанією Durex, розповімо у нашій статті.

Бар'єрні методи контрацепції

Бар'єрні методи контрацепції перешкоджають потраплянню сперматозоїдів до матки. До таких методів відносять чоловічі та жіночі презервативи. Вони також знижують ризик ІПСШ. 

Наприклад, найтонші презервативи Durex Elite з латексу зовсім не відчуваються обома партнерами під час сексу. Але мають ефективність 98%, якщо використовуються правильно. Це означає, що ви повинні використовувати контрацептив щоразу, коли займаєтеся сексом, і надягати його до безпосереднього контакту.

Чоловічі презервативи можна придбати в аптеках без рецепта лікаря, а також в супермаркетах, клініках, деяких торгових автоматах, інтернет-магазинах.

Жіночий презерватив являє собою поліуретановий мішечок з гнучкими кільцями з обох боків, який заводиться до піхви, перешкоджаючи потраплянню сперматозоїдів в матку. Використання цього методу може завдати певного дискомфорту, пов’язаного з одяганням фемідому та його зняттям. Але, якщо жіночий презерватив використовувати щоразу, коли займаєтеся сексом, він ефективний на 95%.

Жіночі презервативи в Україні можна придбати у деяких торгових точках та онлайн-крамницях, але цей товар радше рідкість.

Протизаплідні пігулки

Гормональна оральна контрацепція містить синтетичні форми гормонів естрогену та прогестерону. Пігулки потрібно приймати щодня у той самий час. Препарати зупиняють овуляцію та/або заважають яйцеклітині закріпитися на поверхні слизової матки.  

Метод ефективний на 99,5%, коли все робити правильно. Якщо врахувати несвоєчасний прийом таблетки, ефективність знизиться до 93%. Контрацептив часто використовують для «відстрочення» менструації. Оральну контрацепцію не рекомендують жінкам, схильним до серцево-судинних захворювань та/або старшим за 35-40 років.

Екстрена контрацепція

Продукція Durex, а саме чоловічі кондоми, створені, аби захистити партнерів під час статевого акту. Але іноді секс відбувається без належного захисту, що тоді робити? Існує поняття так званої екстреної контрацепції. Це пігулки, які слід прийняти протягом 72 годин (час залежить від виду препарату), аби вагітність не настала. Хоча 100% виробники медикаментів не гарантують. 

Придбати медзасоби можна в аптеці без рецепта. Не рекомендується використовувати такі таблетки як звичайний метод контрацепції. Бажано знайти інший надійний та безпечний спосіб запобігти вагітності.

Який метод контрацепції обрати

Обираючи метод контрацепції, який підходить саме вам, важливо мати точну інформацію про стан здоров’я. Також важливо проаналізувати, наскільки добре працює кожен метод, можливі побічні ефекти, наскільки він простий у використанні та скільки коштує «захист».

Оптимальний метод контрацепції залежить від ряду чинників:

  • загальний стан здоров'я
  • спосіб життя та взаємини
  • чи є ризик зараження інфекцією, що передається статевим шляхом 
  • наскільки важливо, аби вагітність не настала

Деякі методи вимагають більше зусиль, ніж інші. Наприклад, якщо ви обираєте гормональні пігулки, потрібно не забувати приймати їх щодня «за годинником». Та перш ніж остаточно обрати метод контрацепції, радимо отримати консультацію жіночого лікаря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...