Масляна-2020 у ТРЦ «ПортСity»: маріупольців чекає розіграш, конкурси та майстер-класи

 У свято Масляної у ТРЦ «ПортСity» пройде гуляння.

Для маріупольців (відвідувачів ТРЦ) організовують масові забави, майстер-класи, інтерактивне шоу. Всім гостям творчий колектив покаже театральну виставу-гру «Традиції всіх днів масляної», організатори обіцяють, що буде цікаво всім, незалежно від віку. Яскравим фіналом свята стане традиційний розіграш до чарівної Венеції.

Програма Заходу:

  •  О 13 -00 у 5-й галереї пройде Майстер-клас з плетіння ляльки «Мотанки» (Лялька мотанка — це древній оберіг, який втілює добро і ласку. Їх виготовляли мами для дітей або в якості подарунка на свята. З давніх-давен вона є символом сімейного затишку, гармонії й захисту сім'ї від темних сил.)
  • О 14-00 у 1-й галереї пройде Майстер-клас створення прикрас, декоративних виробів з текстилю (це творчий майстер-клас для дітей та дорослих розвиває координацію, терпіння та уяву)
  • О 15-00 у центральному атріумі проходитиме Інтерактивне шоу «Музичні фрукти» (Ви коли-небудь могли собі уявити, що мелодію можна зіграти на апельсині і яблуках? А який музичний звук видає картопля? Чекаємо на Вас)
  • О 16-00 00 у центральному атріумі проходитиме Театральна вистава-гра «Традиції всіх днів Масляної»
  • З 15-30 до 16-30 відвідувачів ТРЦ будуть розважати аніматори скоморохи
  • З 15-00 до 17 -00 у центральному атріумі буде проходити реєстрація чеків для участі у розіграші путівки до чарівної Венеції (Учасником може стати кожна людина, котра проводила покупки у ТРЦ «ПортCity» з 1 -29 лютого та має чек від 300 гривень.)
  • О 17:00 пройде великий розіграш. 

Приходьте з друзями, дружиною, сім'єю до ТРЦ «ПортCity» та отримуй незабутні враження.

Святкове дійство буде проходити у ТРЦ «ПортCity» 1 березня з 13:00 і триватиме до 18:00.

Масляна-2020 у ТРЦ «ПортСity»: маріупольців чекає розіграш, конкурси та майстер-класи, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии