Іронічна комедія "Схоже на щастя" з Адою Роговцевою

 А що означає «щастя» для Вас? Як приходить розуміння того, що ти щасливий? З чого починати пошуки щастя і на що звернути особливу увагу?

На ці та інші питання намагатимуться дати відповіді актори комедії "Схоже на щастя"!

Головну роль у комедії грає народна артистка України - Ада Роговцева! У 2015 році спектакль удостоєний головної театральної премії країни - «Київської пекторалі», а Ада Роговцева визнана атрисою року за образ Клод.

На що схоже щастя? Протягом життя людина по-різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку і характеру самотність - це нещастя.Вистава "Схоже на щастя" створена за п'єсою П.Пальмада і К.Дютюрона "Утікачки".Це іронічна та трохи сумна комедія на дві дії! Вистава розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок.Обидві втікали від залежності і приреченості на непотрібність.Марго (роль виконує заслужена артистка України Світлана Орліченко) і Клод (Народна артистка України Ада Роговцева) - різні абсолютно. Зустрічаються вони зовсім випадково, і тим не менш виявляються необхідні один одному. Втеча, совершённийкаждой з них, зводить героїнь в одному місці, з якого їх чекає спільний шлях. До чого вони прийдуть? Розійдуться їх дороги? Чи справді їх зустріч була випадковістю? І чи можуть бути випадковими довіру і ніжність?

25 вересня 2019 г. в 19.00 Драмтеатр

Тел. (097) 23 23 486, (050) 23 23 486

Іронічна комедія "Схоже на щастя" з Адою Роговцевою , фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии