Реконструкция пл. Свободы: мариупольский муниципалитет опроверг обвинения в свой адрес - 0629.com.ua

Реконструкция пл. Свободы: мариупольский муниципалитет опроверг обвинения в свой адрес

Мариупольский муниципалитет пояснил свою позицию по реконструкции площади Свободы: участник тендера на проведение работ Светлана Добровольская подала документацию, не отвечающую требованиям заказчика, поэтому ее заявка снята. Что касается общественных слушаний, то их горсовет, по закону,  проводить не обязан.

Напомним, 23 марта сайт 0629 опубликовал в блогах расследование представителя ИГ "Вместе" Петра Андрющенко «Как «распилить» 40 млн. грн. между своими. Краткое руководство для подрядчика».  Он выявил нарушения в тендере на проведение реконструкции площади Свободы.

Муниципалитет прислал официальный ответ на статью. Приводим его полностью.

"У 2017 році була розроблена проектно-кошторисна документація по об'єкту “Реконструкція площі Свободи на пр. Миру у Центральному районі м. Маріуполя”. У 2018 році дана проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу, за результатами якої був отриманий експертний звіт. Проектно-кошторисна документація затверджена рішенням виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 11.04.2018 № 182.

Стосовно проведення громадських слухань щодо обговорення розробленого проекту, слід зазначити наступне.

Згідно статті 13 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положення про громадські слухання в місті Маріуполі, затвердженого рішенням Маріупольської міської ради від 25.07.2018 № 7/33-2923, територіальна громада має право проводити громадські слухання - зустрічатися з депутатами відповідної ради та посадовими особами місцевого самоврядування, під час яких члени територіальної громади можуть заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, що належать до відання місцевого самоврядування.

Таким чином, проведення громадських слухань — є правом територіальної громади міста. З метою ініціювання проведення громадських слухань, члени територіальної громади можуть подати відповідну ініціативу. Порядок подання ініціативи, підготовки та проведення громадських слухань передбачений зазначеним Положенням про громадські слухання в місті Маріуполі.

Діюче законодавство України та Положення про громадські слухання в місті Маріуполі не містять норм щодо зобов'язання міської ради та міського голови виступати ініціаторами громадських слухань з питань обговорення проектів реконструкції об'єктів комунальної власності.

01.03.2019, протоколом № 1, тендерним комітетом КП «Міське управління капітального будівництва», у відповідності до Програми економічного і соціального розвитку м. Маріуполя на 2019 рік, розробленого робочого проекту, отриманого позитивного експертного звіту та затвердженого рішенням Маріупольської міської ради робочого проекту, було прийнято рішення про початок тендерної процедури за відкритими торгами «Реконструкція площі Свободи на пр. Миру у Центральному районі м. Маріуполя» на загальну суму 41 145 988,80грн., (UA-2019-03-01-002117-a).

Протоколом № 2 від 01.03.19 тендерним комітетом була розглянута та затверджена тендерна документація стосовно закупівлі, яка передбачає кваліфікаційні вимоги до учасника (зокрема, наявність досвіду виконання робіт за аналогічними договорами), технічний опис закупівлі та проект договору. У проекті договору наведені вимоги щодо гарантійного строку експлуатації об'єкту, який складає 10 років з моменту прийняття об'єкту замовником (підпункт 2.2.1. проекту договору). Учасники відкритих торгів можуть ознайомитись з проектно-кошторисною документацію, попередньо узгодивши дату та час ознайомлення з КП «Міське управління капітального будівництва».

18.03.2019 відбувся аукціон в якому прийняло участь два учасника:

1. ФОП «Добровольська Світлана Володимирівна» з пропозицією 41 000 000,00 грн;

2. ТОВ «Будівельна та торгівельна компанія «МІРА» з пропозицією 40 650 000,00 грн.

За результатами розгляду пропозиції учасника торгів ТОВ «Добровольська Світлана Володимирівна», тендерним комітетом були встановлені порушення виконання умов тендерної документації, а саме:

1.Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником  забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі  банківської гарантії (електронний документ з електронно-цифровим підписом відповідно до вимог діючого законодавства). Цю вимогу Учасником не виконано.

2.Учасником надана заява-пропозиція, яка не відповідає зразку, наведеному в Додатку № 2 тендерної документації.

3.В складі пропозиції Учасника відсутня  довідка у довільній формі про наявність: матеріально-технічної бази, власного та/або залученого парку машин і механізмів, необхідних для виконання цієї закупівлі, із зазначенням їх переліку. До довідки, за наявності, додаються завірені копії відповідних офіційних документів (технічних паспортів), завірені копії відповідних договорів на залучені/орендовані машини і механізми.

4.Учасником не надано довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.  

5.В складі пропозиції Учасника не надана довідка про наявність досвіду у виконанні договору, аналогічного за видом робіт предмету закупівлі, за останні п’ять років, з наданням копії 1-го договору, довідок про вартість виконаних робіт, складених за формою КБ-3, що свідчать про належне виконання договору, рекомендаційний лист (лист – підтвердження про виконання аналогічного договору) від контрагенту, з яким було укладено аналогічний договір.

6.В складі пропозиції не надано графіка виконання робіт, передбачених предметом закупівлі, із зазначенням видів робіт, наданих замовником у специфікації.

7.Згідно інструкції з підготовки тендерної пропозиції, учасником не завантажені Документи, передбачені пп. 8.1, 8.2 п.8, п.п.9-15 Додатку 1, які завантажуються  учасником, тендерна пропозиція якого за результатами автоматичної оцінки визначена найбільш економічно вигідною,  протягом одного дня з дня проведення аукціону.

 Враховуючи наведені порушення, відповідно до п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерним комітетом було прийнято рішення про відхилення пропозиції ФОП «Добровольська Світлана Володимирівна», про що свідчить оприлюднений протокол розгляду пропозиції №3 від 21.03.19.

Наступною за результатами аукціону, розглядається пропозиція учасника            ТОВ «Будівельна та торгівельна компанія «МІРА». Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VІІІ строк розгляду тендерної пропозиції яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п'яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. Станом на 23.03.2019 стадія тендеру – кваліфікація учасника.

Враховуючи вищенаведене, просимо розглянути можливість спростувати інформацію, розміщену на Вашому інформаційному ресурсі.

В протилежному випадку,  з метою поновлення порушених прав та законних інтересів Маріупольської міської ради,  ми будемо змушені звернутись із позовною заявою до суду та відповідних органів влади, для вжиття заходів, в рамках чинного законодавства".

Мариуполь тендер площадьсвободы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

"Good weekend"
На выходных в Мариуполе пройдут множество мероприятий. Мы собрали для вас 5 самых интересных и ярких событий ближайших выходных. Открытие гоночного сезона «Timeattack» пройдет на территории старого аэродрома в субботу, 20 апреля в 10.00. Здесь состоятся официальные соревнования по драг-рейсингу при поддержке управления по физической культуры и спорта Мариупольского городского совета. Принять участие в заездах смогут все желающие. Вторым ярким событием ста...
Общество
ВСУ ликвидировали российского наемника из Ханты-Мансийска под Мариуполем.Об этом написал в соцсетях один из террористов т.н. "ДНР" Дмитрий Яремко.13 апреля 2019 года под Мариуполем в районе оккупированного поселка Ленинское погиб очередной боевик. Это был наемник из России,  уроженец Ханты-Мансийска Шелуха Николай Николаевич   30.08. 1987 г. р.Мужчина воевал за террористов в составе т.н. 9-ого отдельного штурмового полк морской пехоты первого армейского ко...
Блог 0629
Частная предпринимательница Дузь, по заказу какой-то организации в Мариуполе (назвать заказчика нам отказались) проводит социологическое исследование. Цель исследования прозрачна и понятна: узнать, как горожане относятся к действующей городской администрации, Метинвесту и некоторым публичным персонам в Мариуполе. Замечаете ли вы перемены в городе? Доверяете ли Вадиму Бойченко? А Махсме, Таруте, Тернавскому, Цкитишвили? Как вы думаете, полезен или вреден дл...
Криминал
Работник исполнительной службы Главного территориального управления юстиции требовал 12 тыс. грн. взятки от мариупольца.Об этом сообщает пресс-служба Центрально отдела полиции. Следователи Центрального отдела совместно с работниками прокуратуры №1 Мариуполя и сотрудниками Управления защиты экономики в Донецкой области Департамента защиты экономики Национальной полиции Украины разоблачили на взятке должностное лицо, сотрудницу Государственной исполнительной...
Происшествия
Пассажирский поезд  №104 Мариуполь - Киев, который должен был отправиться в путь в 14.50, уже почти два часа стоит на станции. Об этом 0629 сообщили пассажиры.  По предварительной информации, на мосту, в районе станции Сартана, завалился вагон хопер-дозатор и есть угроза обвала состава на железнодорожные пути. Как сообщает пресс-служба компании "Метинвест", арендованный МК «Азовсталь»  тепловоз двигался груженный агломератом двигался со стороны комбината и...
Общество
Сегодня, 19 апреля, в Мариуполе стартовала подготовка пляжей к летнему сезону. Работы идут на береговой полосе даже в ветреную и холодную погоду, совсем не располагающую к морскому отдыху. На пляже устанавливают новое оборудование и чистят дно от мусора. О подробностях подготовки подготовки к пляжному сезону рассказал начальник МКП "Зеленого строительства" Петр Чекер. Брифинг проходил на пляже поселка Песчаный. Чекер сказал, что песок на пляже просеивается...
Общество
Сегодня в 19.00, в  последнюю пятницу перед вторым туром выборов состоятся дебаты между кандидатами в президенты на НСК "Олимпийский". Как сообщает "Украинская правда", кандидаты в президенты Петр Порошенко и Владимир Зеленский ответят на три вопроса каждый.  Вести дебаты будут журналисты Андрей Куликов, предложенный штабом Порошенко, и Елена Фроляк от штаба Зеленского. Дебаты начнутся с 5-минутных выступлений каждого из кандидатов, после этого каждый от...
Новости компаний
Только до 22.04 скидки до 1000 грн. Интересное предложение от стильного магазина обуви "Spazzio".Только до 22.04 у вас есть возможность приобрести обувь высокого качества с МЕГА СКИДКОЙ до 1000 грн. В "Spazzio" представлена новая коллекция обуви весна-лето 2019.  Ждем вас в ТРЦ Порт сити 1 этаж (возле маг. Samsung)
Происшествия
Пятимесячный Артем Фтиц впал в кому 12 апреля. За неделю его посмотрело много врачей, сделали УЗИ и КТ. У мальчика опухоль мозга, он в крайне тяжелом состоянии. Об этом 0629 рассказала мама мальчика. "Нам говорят, ждите. А чего ждать, нужно же что-то делать. Мы готовы везти, лететь. Нашли врачей в Турции, только для перелета нужно 17,3 тыс. евро. А как его довезти до Запорожья? Врачи говорят, что транспортировать опасно",- говорит мама Кристина. Мальчик ро...
Новости по теме
Мариупольским металлургам упростили задачу: теперь доказать производственную травму станет легче
Квартира для мариупольского прокурора, или Схема, как бесплатно получить жилье, - ВИДЕО
В Донецкой области обнаружены аномальные избирательные участки и округа
Горсовет прислал Крайнего. Суд не увидел состава правонарушения в деле про тарифный митинг, - ВИДЕО
На избирательном участке в Каменске искали гранату
Дело про самоуправство горсовета: муниципалитет считает, что действует в рамках закона
Реконструкция пл. Свободы: мариупольский муниципалитет опроверг обвинения в свой адрес
В Мариупольском горсовете разъяснили решение о премировании мэра и его заместителей
В Мариуполе сгоревшее здание полиции передали на баланс города
Секретариат Мариупольского горсовета ответил на обвинения главы КСН «Западный»