В Мариуполе проведут конкурс «Чистый подъезд»

С приходом весны и на пороге  любимых праздников Пасхи, Первомая и Дня Победы каждому жителю района хочется положительных эмоций, приятных ощущений и незабываемых впечатлений.

Руководствуясь принципом «Сперва приведи в порядок свою комнату, а уж потом принимайся за остальной мир», Жовтневая районная администрация городского совета инициирует проведениеакции «Чистый подъезд» в период с 02.04.2011 по 31.05.2011.

В райадминистрации предлагают всем жителям совместно с жилищно-коммунальными предприятиями принять посильное участие в наведении чистоты, порядка и эстетическом оформлении своих подъездов и совместными усилиями сделать наши подъезды более чистыми и ухоженными.

Решение о проведении конкурса Жовтневая райадминистрация попросила разместить на сайте.

 

Решение коллегии Жовтневой районной администрации городского совета от 23.02.2011 №39

З метою наведення порядку в під’їздах багатоквартирних житлових будинків, широкого залучення населення, працівників підприємств, організацій усіх форм власності, органів самоорганізації населення щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пп.. 4.4.1, 4.4.2, 4.4.5 Положення про районну адміністрацію Маріупольської міської ради, колегія Жовтневої районної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Провести акцію «Чистий під’їзд» у термін з 02.04.2011 до 31.05.2011.

2. Житлово-комунальним підприємствам «Житлокомплекс» (Ащаулова), «Житло «Центр» (Подбельцева), «Домовик-2» (Солопаєва), «Домовик-3» (Зардецька), «Домовик-4» (Хомина) та житлово-будівельним кооперативам і товариствам співвласників багатоквартирних будинків:

2.1. Організувати генеральне прибирання в під’їздах багатоквартирних будинків, включаючи:

- обмітання пилу та павутиння зі стін, стелі, вікон, плафонів та інше;

- вологе прибирання підвіконників, поручнів, поштових скриньок та інше;

- миття підлоги, пофарбованих панелей, вікон на сходових клітинах, вхід- них та міжповерхових дверей.

2.2. Спільно з товариством з обмеженою відповідальністю „Маріупольліфт” (Азаров) та товариством з обмеженою відповідальністю „Азовліфт ЛТД” (Власюк), організувати роботи з приведення до належного санітарно-технічного стану кабін ліфтів.

3. Комітетам самоорганізації населення з метою допомоги житловим підприємствам вжити заходів з широкого залучення населення до участі в акції «Чистий під’їзд» в частині організації самостійної діяльності мешканців щодо генерального прибирання, зразкового утримання та подальшого додаткового естетичного оформлення під’їздів (художнє оформлення стін та сходів, квіти та інше).

4. Рекомендувати власникам та орендарям нежитлових приміщень, розташованих в багатоквартирних житлових будинках взяти участь в акції «Чистий під’їзд» в частині спонсорської допомоги мешканцям або житловим підприємствам у вигляді матеріалів або інвентарю для виконання робіт з прибирання та благоустрою під’їздів.

5. Житлово-комунальним підприємствам спільно з комітетами самоорганізації населення розповсюдити у під’їздах оголошення.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии