• Головна
  • Мариупольцы саботируют выборы
16:46, 31 жовтня 2010 р.

Мариупольцы саботируют выборы

В Мариуполе проголосовала всего четверть избирателей

По состоянию на 15.00, на избирательные участки в Мариуполе явилось всего 25,5% избирателей. Такой низкой явки в городе прежде не бывало.

По информации, распространенной в СМИ, аналогичная ситуация складывается в большинстве областей юга и востока Украины. Немного лучше обстоят дела в Западной Украине. Там явка избирателей — около 40%. Еще более активными оказались избиратели сельских районов, где явка превышает 50%.

В целом по Донецкой области явка составила примерно 30%.

К сведению. Согласно ст. 82 Закона о выборах, повторные выборы назначаются только в том случае, если кандидаты набрали одинаковое количество голосов.

 

Стаття 82. Проведення повторних місцевих виборів депутатів (депутата), сільських, селищних, міських голів

1. Рішення про призначення повторних виборів депутатів (депутата) у відповідному багатомандатному, одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі приймається територіальною виборчою комісією не пізніш як у десятиденний строк з дня прийняття рішення про визнання відповідних виборів депутатів у цьому виборчому окрузі такими, що не відбулися, чи в разі визнання особи такою, яка відмовилася від депутатського мандата в відповідному одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі.

Рішення про призначення повторних виборів сільського, селищного, міського голови приймається територіальною виборчою комісією не пізніш як у десятиденний строк з дня прийняття рішення про визнання відповідних виборів такими, що не відбулися, чи в разі визнання особи такою, яка відмовилася від посади відповідно сільського, селищного, міського голови.

2. Повторні місцеві вибори проводяться тими ж виборчими комісіями, по тих же виборчих округах, виборчих дільницях, за тими ж списками виборців у порядку та строки, визначені цим Законом.

3. На повторних місцевих виборах не можуть балотуватися громадяни, стосовно яких було скасовано рішення про реєстрацію їх як кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів та в інших випадках, передбачених законом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...