• Головна
  • «Тігіпко робить все для перемоги на виборах Тимошенко», — Інна Богословська
10:28, 6 січня 2010 р.

«Тігіпко робить все для перемоги на виборах Тимошенко», — Інна Богословська

«Я виступала і виступаю за об'єднання всіх нових по духу політиків. Про це я сказала ще 15 червня, відразу після виходу з Партії регіонів. Очевидно, що в разі висунення єдиного кандидата від імені Анатолія Гриценка, Арсенія Яценюка, Сергія Тігіпка і Інни Богословської цей кандидат обов'язково пройшов би в другий тур. Але С. Тігіпко відмовився вести переговори, чим ще раз довів, що він швидше бізнесмен, аніж політик і є частиною виборчого проекту Ю. Тимошенко», - заявила кандидат на пост Президента України Інна Богословська.

«Ці вибори є для Ю. Тимошенко єдиним способом уникнути кримінальної відповідальності. Вирок у справі Лазаренка в США і виділення в окреме провадження матеріалів, пов'язаних з діяльністю Тимошенко, робить її залежною від США. Незакриті кримінальні справи щодо дачі хабарів посадовим особам Міністерства оборони Росії роблять її залежною від Росії. Адже є ще незаконно закриті в Україні в грудні 2004 - січні 2005 рр. кримінальні справи щодо торгівлі Ю. Тимошенко, членами її сім'ї та її клану газом з Росією», - нагадує Інна Богословська.

За словами політика, такий кримінальний дамоклів меч спонукує Ю. Тимошенко йти на будь-які способи, щоб зберегтися у владі.
«Й одним із важливих проектів, щоб залишитися у владі, є С. Тігіпко, який зірвав переговорні процеси і зробив усе, щоб політики нової хвилі не змогли об'єднатися», - підкреслює Інна Богословська.

За словами Інни Богословської, є багато ознак того, що С. Тігіпко діє узгоджено з кланом Тимошенко-Лазаренка і групою «Приват».

«У Дніпропетровську С. Тігіпко підтримує соратник П. Лазаренка, керівник фракції «Громада» у Дніпропетровській міськраді Загід Краснов. С. Тігіпко не раз заявляв про те, що готовий працювати прем'єр-міністром у Ю. Тимошенко. Вартість його рекламної кампанії дорівнює вартості рекламної кампанії Ю. Тимошенко. Про що це свідчить? Про те, що зараз усі сили кинуті на те, щоб люди повірили в С. Тігіпко і проголосували за нього, а потім ці голоси допомогли Ю. Тимошенко утриматися при владі», - зазначає кандидат на пост Президента України.

Інна Богословська нагадує: не лише за прем'єр-міністром Ю. Тимошенко, а й за членами її команди числиться багато сумнівних з погляду закону справ.

«Багатомільярдні зловживання під час держзакупівель, справа Лозінського, справа педофілів, земельні махінації по всій Україні, сумнівні газові контракти. Збитки, які завдала команда Ю. Тимошенко Україні, навіть складно підрахувати. Тому вони готові на все, щоб до влади не прийшли нові люди і не почали розбиратися з тим, що вони наробили», - резюмує Інна Богословська.

Нагадаємо: у 2009 р. Інна Богословська зверталася в Генеральну прокуратуру з вимогою відновити незаконно закриті кримінальні справи відносно Ю. Тімошенко і членів її сім'ї. Згідно письмовій відповіді, Генеральна прокуратура додатково вивчає матеріали кримінальної справи, об'єм якої складає близько 6 тис. томів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...