• Головна
  • Гриценко: Чиновники на чартерних рейсах літати не будуть
11:29, 28 грудня 2009 р.

Гриценко: Чиновники на чартерних рейсах літати не будуть


«На стіл Президента кожний ранок будуть класти список чиновників, які за добу використали приватні чартерні рейси» - заявив у телевізійному ефірі в Луганську Анатолій Гриценко.

«Немає проблем, коли заможні люди, представники бізнесу, спортсмени, артисти - ті, хто мають чесно зароблені прибутки, користуються приватними чартерними перельотами», - підкреслив Гриценко, додаючи, що це не стосується державних чиновників.

Гриценко наголосив, що у разі обрання його Президентом, докласти зусиль для обов’язкової перевірки прокуратурою таких польотів, якщо ними користуватимуться чиновники та депутати будь-якого рівня.

На думку Гриценка, чиновники повинні підтверджувати, чи мають вони відповідні задекларовані прибутки, які дозволяють здійснювати чартерні польоти.

«Якщо ні – вони на своє робоче місце не повернуться, а підуть давати свідчення у прокуратуру, - зауважив кандидат у Президенти. – Чиновникам доведеться пересісти на автомобіль».

Втім, вартість автомобілів чиновників також має відповідати їхнім доходам, у іншому випадку, обіцяє Гриценко, «їм доведеться пересісти на велосипеди, або залишити місце служби».

Гриценко підкреслив, що потрібно кожного чиновника, від сільської ради до Президента, змусити жорстко дотримуватися закону і звітувати не лише про свої прибутки, але й про витрати – свої та своїх сімей. Він переконаний, що це підрубить основу для корупції та використання державної посади для незаконного заробляння коштів.

«Робота у владі не буде бізнесом, це буде відповідальна робота, оскільки кожен чиновник отримує гроші від платників податків. І працюватиме в їхніх інтересах», - зазначив Гриценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

live comments feed...