• Головна
  • Олег Тягнибок: Владоможці повинні персонально відповідати за те, що зробили з країною
15:45, 18 грудня 2009 р.

Олег Тягнибок: Владоможці повинні персонально відповідати за те, що зробили з країною

"Представники влади повинні нести персональну відповідальність за те, що вони зробили з країною. Відповідальність політичну - за зруйновані надії та відповідальність кримінальну - за вчинені злочини". Про це кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок заявив під час перебування на Івано-Франківщині 13 грудня 2009 року.

Олег Тягнибок на зустрічі з мешканцями Прикарпаття зокрема зазначив:

"У 2004 році українці вийшли на Майдан на знак протесту проти масових фальсифікацій на виборах. Ми повстали, щоб нарешті зламати ситуацію, коли живемо "на нашій - не своїй землі". Ми піднялися проти намагання Кремля нав'язати Україні свою маріонетку та посадити її в крісло президента. Кожен, хто вийшов на вулиці, щоб захистити своє майбутнє, став на боротьбу з усім тим, що носило назву "кучмізм".

Минуло п'ять років і Україна знову стоїть перед загрозою фальсифікації виборів. Для цього об'єдналися ті, хто фальсифікував вибори у 2004 році, і ті, хто був в іншому таборі. ПРиБЮТ у ЦВК уже запустив механізм масових фальсифікацій на виборах Президента України 17 січня 2010 року. Ще півроку тому вони брутально намагалися поділити Україну на двох. Ця спроба була зірвана, але наміри залишилися. Сьогодні ПР і БЮТ підпорядковують собі виборчі комісії для фальсифікації виборів на свою користь.

Хто нестиме за це відповідальність? У першу чергу Віктор Ющенко. Він відповідальний за те, що за п'ять років його правління зруйновано надії мільйонів українців. Адже саме Віктор Ющенко повернув до політичного життя Януковича, коли уклав із ним сумнозвісний "меморандум", підписав "універсал" та зробив прем'єром. Завдяки цьому "донецький" кримінально-олігархічний клан має свого кандидата-фаворита на виборах 2010 року. Саме Віктор Ющенко двічі призначав Юлію Тимошенко прем'єркою і несе відповідальність за те, що сьогодні ВОНА здійснює реставрацію кучмізму в найгірших формах: Україну віддана в енергетичну кабалу Кремлю, середній клас поставлено на грань знищення, українофобія стала офіційною політикою нинішньої влади, вбивці, збоченці, корупціонери і кучмісти складають кістяк команди прем'єрки, а Янукович є зручним спаринг-партнером.

І найголовніше, Ющенко несе персональну відповідальність за те, що на президентських виборах 2010 року фаворитами є кремлівські кандидати.

Є ще так звані нові молоді кандидати. Але й вони прагнуть уникнути відповідальності за невиконання своїх передвиборчих обіцянок. Одні - переважно вихідці з команди нинішнього президента, з одного, як то кажуть, білборда - сьогодні як пацюки втікають з ющенківського "титаніка" і вдають із себе "нові обличчя". Це правда не заважає їм досі мати в кишені депутатський мандат від НУНСу. А інші - перестарілі, що вже були колись "молодими та успішними", ще п'ять років тому заради перемоги Януковича перетворили вибори на шабаш, проти якого постала вся країна.

Ми - націоналісти - виступаємо за проведення люстрації, тобто за докорінне очищення влади від колишніх компартійних функціонерів, комсомольських вожаків та стукачів-каґебістів, які прийшли у владу ще в часи Брєжнєва-Щербицького. Безперечно, потрібно посилити кримінальну відповідальність за злочини проти нації, держави та особливо тяжкі злочини проти людини аж до смертної кари, встановити персональну відповідальність особистим майном чиновників та суддів за неправомірні та злочинні рішення. Потрібно ввести принцип "чим вища посада - тим більша відповідальність". Але без докорінного очищення влади всі кроки залишаться на папері. Очистимо владу - порядок буде.

Хочу нагадати слова Івана Франка, сказані більш ніж сто років тому: "Кожен помни, що на тобі міліонів стан стоїть, тож за долю міліонів мусиш дати ти одвіт". Вибори - це і є той час, коли лжееліта, різного роду фарбовані лиси повинні понести відповідальність за злочини проти Української нації. Вибори - це час люстрації і мусимо зробити все, щоб біло-блактині, біло-сердешні і помаранчеві клани залишилися в минулому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...